Menu

Co je nového?

I váš syn může být drsný motorkář! Harley-Davidson začne prodávat motocykly pro děti

Sdílení
Foto: Harley-Davidson

Společnost Harley-Davidson oznámila převzetí firmy StaCyc, výrobce malých elektrických motocyklů EDRIVE 12 a EDRIVE 16, které jsou určeny pro děti. Malého harlejáře tak můžete mít brzy doma i vy!

reklama

Firma StaCyc vstoupila na trh v roce 2016 a v současné době navrhuje, vyrábí a prodává modely dětských motocyklů EDRIVE s cenami v rozsahu 649 až 699 USD. Motocykly StaCyc EDRIVE jsou prodávány v USA prostřednictvím motoristických dealerů, včetně 29 dealerů Harley-Davidson, dále prostřednictvím online prodeje a specializovaných prodejců jízdních kol.


„S nadšením vítáme firmu StaCyc jako součást rodiny Harley-Davidson,“ říká Heather Malensheková, Senior Vice President pro Marketing & Brand společnosti Harley-Davidson.

reklama

„Tým StaCyc s námi sdílí stejnou vizi budování nové generace jezdců na celém světě a věříme, že společně dokážeme významně přispět k zábavě a radosti z jízdy pro všechny děti,“ dodává Heather Malensheková.

Akvizice firmy StaCyc rozšiřuje elektrické portfolio značky Harley-Davidson a posiluje závazek stát v čele elektrifikace motocyklové oblasti. Společnost Harley-Davidson již dříve oznámila plány na uvedení prémiového a výkonného elektrického motocyklu LiveWire na trh během podzimu 2019 a dalších lehčích a středních elektrických motocyklů v různých cenových kategoriích od roku 2021. Elektrické motocykly StaCyc představují vstupní bránu do světa nadšení z jízdy v jedné stopě pro nejmladší jezdce.

V roli dceřiné společnosti budou vyráběny 12palcové a 16palcové modely StaCyc pod značkou Harley-Davidson a budou nabízeny u vybraných dealerů Harley-Davidson. První stroje pod novou značkou budou k dispozici v USA ve třetím čtvrtletí 2019.


Už i Harley-Davidson jede v elektrifikaci! Tohle je jejich první elektrický model


Od svého začátku firma StaCyc přilákala více než 6 000 nových jezdců díky kvalitnímu produktu a značce, která se soustřeďuje na sdílení zážitků z jízdy na dětských elektrických motocyklech. Firma poskytuje podporu pro zapojení jezdců v raném věku a jako první uvedla na motocyklový a bicyklový trh úplně novou kategorii.

reklama

„Po několika schůzkách se společností Harley-Davidson jsme si uvědomili, že základy našich značek a naše úsilí o zpřístupnění motocyklů pro nové jezdce jsou velmi podobné,“ říká Ryan Ragland, zakladatel firmy StaCyc.

„Jsme nadšeni z příležitosti spolupracovat s týmem Harley-Davidson a využít jejich podporu při vytváření nové generace jezdců. Společně postavíme plán, který urychlí náš cíl přivést do motocyklové oblasti nové jezdce,“ dodal Ragland.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru