Menu

Co je nového?

Ideální dárek pro přítelkyni? Nechte ji stát se animovanou postavičkou z dílen Pixar

Sdílení
Text: Kirsten, Foto: Instagram

Autentické a velmi specifické zpracování filmových animací ze společnosti Pixar baví malé i dospělé už od roku 1995, kdy vyšel první celovečerní film Příběh hraček a sklidil obrovský úspěch u všech věkových kategorií. V následujících letech z jejích dílen vyšly i filmy Příšerky s.r.o., Život brouka, Hledá se Nemo, Úžasňákovi či Vall-I. To vše jsou legendární filmy, které viděl každý, kdo byl od devadesátých let dítětem či rodičem.

reklama

 
Lance Phan je šikovný grafik, který hravě ovládá a napodobuje právě tento nezaměnitelný styl flmového studia Pixar. Dokáže proměnit cokoli a kohokoli na animovanou postavu, která vypadá naprosto autenticky! Neváhal využít svého potenciálu a brzy na tom postavil velmi výdělečný byznys, který dělá umění výhradně pro své fanoušky.

Na svém Instagramu nabízí své služby, přičemž stačí jej jednoduše kontaktovat, zaslat mu fotografii a za cenu 225 dolarů (v přepočtu asi 5 tisíc korun) během několika dnů až týdnů můžete očekávat vytoužený jedinečný portrét.

Vznikají tak úžasné snímky, které se jen tak neokoukají. Jste-li vy, vaše žena, přítelkyně či děti fanoušky animovaných filmů, máte možnost jim k narozeninám či k Vánocům nechat zhotovit naprosto unikátní dárek.

reklama

Šest technologických must have vychytávek, které vyšly v roce 2018


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru