Menu

Co je nového?

Že si influenceři nechávají za spolupráci vždy zaplatit? Omyl, někdy nechtějí ani korunu!

Sdílení
Foto: Instagram, Breegy

Mnoho lidí si myslí, že celebrity dnes už neudělají nic zadarmo. Sociální sítě jsou totiž plné známých osobností, které propagují nejrůznější značky a produkty za nemalé peníze. Říká se tedy, že kdo chce být vidět, musí si za reklamu u nich tučně zaplatit. Není to však pravidlo a existuje pěkná řádka influencerů, která nechce za propagaci smysluplného projektu ani korunu.

reklama

Pokud jste si doteď mysleli, že známé osobnosti na sítích už dávno zdarma nic nepropagují, budete překvapeni. Pokud jde o dobrou věc, umí se Češi spojit a pomoci si navzájem. A neplatí to jen během povodní či epidemie nebezpečného viru, řada lidí pomáhá potřebným kdykoliv. Nikdy totiž nevíte, kdy budete pomoc potřebovat sami.

Můžete být sebeúspěšnější, s dobrým zaměstnáním, věřící, sportovec nebo klidně i všechno tohle dohromady. Ani takovým lidem se ale tragédie a nemoci nevyhýbají. Většina lidí si to ale neuvědomuje do té doby, než se něco takového dotkne jich samotných nebo jejich blízkých. Až pak je najednou všechno jinak. Běžné starosti jdou rázem stranou a životní priority člověk náhle mění rychleji než ponožky. A co teprve, když se jedná o děti.

Takových smutných příběhů je bohužel až dost. Naštěstí existuje řada dobročinných organizací a lidí, kteří chtějí pomáhat. Vedle tisíců neznámých dárců se leckdy angažují i známé osobnosti. A i když je popularita a spolupráce s firmami živí, když jde o dobrou věc, nechtějí ani korunu.

reklama

Portál breegy
Portál breegy chce změnit svět přispívání. Pomoci s tím mají i známé osobnosti

Patří mezi ně například olympijská medailistka Gabriela Koukalová, modelka a moderátorka Hanka Mašlíková, herečka Marika Šoposká, modelka Monika Leová, herec Marek Lambora, populární lékař Jan Vojáček nebo moderátorka Zorka Hejdová. Ti všichni se stali patrony nové aplikace breegy, která na jednom místě spojuje dárce s neziskovými organizace a všem tak usnadňuje dárcovství. Finanční aspekt je totiž důležitou součástí boje se zákeřnými nemocemi či úrazy.


„Do breegy jsem se zapojila z prostého důvodu. Mezi námi je spousta lidí s nelehkým životním příběhem, lidí, kteří potřebují (nejen) finanční pomoc. Jen na Instagramu mi chodí takové zprávy a prosby o pomoc dnes a denně a já nemám možnost pomoci všem. Proto je tu breegy, kde se o to minimálně pokusí a mohou propojovat jednotlivé lidi a příběhy s příslušnými nadacemi i mezi sebou vzájemně. Vnímám to jako velkou multifunkční platformu pomoci a moc jí přeju, aby byla prospěšná co nejvíce lidem a rodinám, co to potřebují,” říká moderátorka Zorka Hejdová, jedna z ambasadorek breegy.


Aplikace breegy je unikátní platforma, která má za úkol usnadnit lidem dárcovství. I malé, ale pravidelné příspěvky mohou pomoci obrovskému množství lidí, kteří neměli v životě tolik štěstí, co většina z nás. Breegy spolupracuje s většinou dobročinných organizací a vždy předá 100 % darované částky. Kromě aplikace přichází do veřejného prostoru také hashtag #nadobro, který doprovází všechny projekty, které breegy zaštiťuje. Sledovat ho můžete na sociálních sítích.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru