Menu

Co je nového?

Jak být sexy, i když nejste zrovna atraktivní

Sdílení
Foto: Depositphotos

Vypadat dobře a být atraktivní se může docela hodit. Především pokud chcete ulovit nějakou tu dámu. Co ale dělat, když atraktivní od přírody nejste? Nemusíte si zoufat, i tak můžete být sexy. Poradíme vám, jak na to!

reklama

Buďte sebevědomí

Pokud máte dostatek sebevědomí, můžete nakopat zadek (ne doslova) i více atraktivním jedincům. Sebevědomí je prakticky jenom schopnost věřit si, že docílíte toho, co si zamanete. Sebevědomí je velmi sexy a žádná žena mu neodolá, pokud to ovšem nebudete přehánět a nezaměníte ho s nafoukaností.


Naučte se vařit

Není nic víc sexy, než když muž umí vařit. Nemusíte být zrovna Jamie Oliver, ale pokud umíte slušně připravit alespoň pár pokrmů, ženy vám budou líbat ruce.

reklama

Pokud je totiž muž, ač je sebevíc atraktivní, schopen ohřát párky v rychlovarné konvici a vrcholem jeho kulinářského umění je použití mikrovlnky, pro ženu to znamená jediné. Bude muset v kuse stát u plotny, a to nepřitahuje žádnou.

Mějte smysl pro humor

Smysl pro humor vám prostě nesmí chybět, pokud chcete zaujmout ženu. Konverzace totiž musí být zajímavá a vtipným mužům ženy zkrátka neodolají. Podle studií dokonce vtipné muže preferují před těmi atraktivními. Bohužel ne každý je od přírody vtipný, ale cvičení dělá mistra. Sledujte komedie a stand-upy a obklopte se vtipnými lidmi, třeba něco pochytíte.Buďte odvážní

Odvaha je něco, co ženy přitahuje jako magnet. Pokud uděláte něco odvážného, okamžitě budete vyčnívat z davu ostatních mužů. Nemusíte se vyloženě pouštět do džungle, kterou nikdo ještě neprozkoumal, často stačí, když třeba z místnosti vyhodíte pavouka, budete s ní sledovat nějaký horor, prokážete, že máte rád adrenalinové sporty nebo se jí jednoduše zastanete.


Nešetřete komplimenty

Lidi milují, když jim někdo lichotí, a ženy především. Přitom to ani není nic náročného, jednoduše ji sledujte očima a poslouchejte ušima, když zachytíte něco, co se vám líbí, pochvalte ji. Uvidí, že jste pozorní a bude z vás šílet. Ovšem není nutné to přehánět, pokud je jediné, co se vám na dané dámě líbí, její zadek, doporučujeme s komplimenty tohoto typu vyčkat, dokud se nebudete znát lépe.

reklama

Chcete zvýšit svou atraktivitu? Naučte se vyprávět


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru