Menu

Co je nového?

Jak maximalizovat využití svého vozu? Pořiďte si tažné zařízení

Sdílení

Vlastníte osobní automobil, slouží vám dobře, ale máte pocit, že byste z této výhody mohli vymáčknout ještě více? Co takhle si pořídit tažné zařízení na auto? Díky tažnému zařízení se za vašeho vozu stane praktický pomocník pro cestování a přepravu objemného nákladu. V následujících řádcích si ukážeme, jaké možnosti vám otvírá tažné zařízení na auto.

reklama

1. Získáte více prostoru pro přepravu nákladu

Tažné zařízení vám umožní snadno připevnit vozík, který využijete například při stěhování, nákupu nábytku, nebo odvozu objemného odpadu do sběrného dvora. Vozík se dá využít i při cestě na dovolenou, když vám nestačí váš zavazadlový prostor.


2. Můžete poznávat svět s karavanem

Pokud jste nadšenci do cestování a nechcete trávit celou dovolenou na jednom místě, může být pořízení tažného zařízení a karavanu klíčem k novým cestovatelským zážitkům. Můžete si užít pohodlí domova na cestách, objevovat nová místa a zároveň mít svou vlastní základnu. Při výběru karavanu berte v potaz maximální nosnost tažného zařízení a vašeho vozidla.

reklama

Hledáte tažné zařízení např. na automobily Škoda Fabia 1? Zkuste ověřený e-shop Rameder, ve kterém najdete vše kolem tažného zařízení.


3. Usnadníte si přepravu jízdních kol

Už vás nebaví sklápět zadní sedačky, nebo se chcete vyhnout složité manipulaci s koly nad hlavou při jejich umisťování do střešních nosičů? Tažné zařízení a nosič kol na tažné zařízení vyřeší vaše problémy. Vaše bicykly budou bezpečně upevněny v zadní části vozu a zároveň manipulace s nimi bude intuitivní a jednoduchá. Zároveň na některých nosičích na tažné můžete převážet i těžší elektrokola, která obvykle převyšují nosnost střechy automobilu.


Přeprava kol na tažném zařízení

4. Můžete si vyzkoušet nové sportovní aktivity

Díky tažnému zařízení můžete připojit kromě vozíku také speciální přívěsy na přepravu člunů, kajaků, vodních skútrů a dalšího příslušenství pro vodní sporty. Můžete si tak naplno užít vodních radovánek. Zároveň nebudete odkázáni jen na jedno místo. Záleží jen na vás, jestli se rozhodnete projet všechna jezera v ČR, nebo se raději vydáte k moři.

reklama

Montáž tažného zařízení na váš vůz může přinést řadu výhod a rozšířit jeho využití. Bez ohledu na to, zda plánujete přepravovat náklad, cestovat s karavanem, nebo přenášet sportovní vybavení, tažné zařízení je skvělou investicí. Nezapomeňte však dodržovat bezpečnostní předpisy a informovat se o maximální nosnosti tažného zařízení, vašeho vozu i vozíku.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru