Menu

Co je nového?

Jak podle žen vypadá dokonalý chlap? Průzkum prozradil, co dělá muže skvělými

Sdílení
Foto: Depositphotos, Pexels

Říká se, že ženy prahnou po statečných silných jedincích. Nedávný on-line průzkum však dokázal, že to nakonec není až taková pravda. Že povahové vlastnosti u mužů cení víc než fyzické dispozice.

reklama

Z charakterových vlastností vyhrály u žen věrnost, spolehlivost a milá povaha. Až 67 % žen tyto vlastnosti velmi přitahují, stejně jako morální zásady a schopnost být dobrým otcem.

Co se týče osobnosti, ženy nejvíc cení smysl pro humor, inteligenci a vášeň v podobě entuziasmu. Důležité je pro ně také sebevědomí a velkorysost.

Mezi praktickými dovednostmi na plné čáře zvítězila schopnost naslouchat. Tu oceňuje až 53 % žen. Oblíbené jsou ale i smysl pro romantiku, sexuální dovednosti, schopnost vařit a uklízet.

reklama


Jen zhruba 13 % žen přikládá význam stylu, vzhledu, výšce a postavě. Pouze 12 % pak vyžaduje, aby byl jejich partner svalovec.

Když si to tedy sečteme kolem a kolem, nemusíte být ani extra krasavec nebo svalovec, abyste byl pro partnerku dokonalým.

Stačí, když budete vtipný, romantický, věrný, skvělým otcem a budete jí umět naslouchat. I když uznáváme, že i to bude dohromady pěkná fuška.


Chcete zvýšit svou atraktivitu? Naučte se vyprávět


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru