Menu

Co je nového?

Městská mobilita v praxi: Škodovka nabízí skládací koloběžku do kufru

Sdílení
Foto: Škoda Auto

Koloběžka od Škodovky? Ano, to není vtip! Mikromobilita totiž získává na významu, a to zejména v městském prostředí. V podobě koloběžky Škoda nabízí chytrý a životnímu prostředí šetrný dopravní prostředek, na míru střižený pro použití ve městech.

reklama

Moderní, dynamické a snadno ovladatelné vozidla posouvají Škodovku do povědomí cílové skupiny mladých, aktivních lidí s rozvinutým ekologickým cítěním. A právě pro ně má Škodovka teď jeden zlepšovák, který mladí lidé ve městech zcela jistě ocení. Řeč je o praktické a skladné koloběžce!

Díky patentovanému skládacímu mechanismu lze koloběžku bez velké námahy uložit v zavazadlových prostorech modelů Kamiq a Scala, aniž by tím došlo k omezení využitelného objemu zavazadlového prostoru.

Skládací koloběžka je tak dokonalým vozítkem pro takzvanou první a poslední míli, tedy pro cestu k vozu a poté z vozu do cíle.

reklama

Koloběžku snadno složíte do kufru vozu

Pro mimořádně komfortní přepravu lze novou koloběžku od Škodovky několika pohyby složit. Pak měří jen 49 x 42 x 11 centimetrů. Složenou koloběžku je možné uložit v modelech Scala a Kamiq do prohlubně pro náhradní kolo, pokud je vůz vybaven lepicí sadou pro nouzovou opravu defektu. Celý objem zavazadlového prostoru tak zůstává i pak zachován pro uložení zavazadel.


Pohodlný úchop řídítek na cestě do práce, za sportem nebo do supermarketu zajistí gumové rukojeti. Koloběžka je vyrobena z oceli a hliníku a váží méně než pět kilogramů, nosnost má ovšem až 100 kilogramů.


Někdy je to na koloběžce rychlejší než autem

Koloběžka je jednoduchým řešením mobility v designu charakteristickém pro značku Škoda. S mimořádně snadno ovladatelným skládacím mechanismem přesně odpovídá cíli automobilky stát se tzv. “Simply Clever” společností poskytující nejlepší řešení mobility. Koloběžku lze zakoupit online v eshopu Škoda Auto za 2 968 Kč.


Elektrické skútry od Škodovky začínají další sezonu. Bude jich víc!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru