Menu

Co je nového?

Konspirační teorie II: Vesmír a mimozemšťané

Sdílení
Text: Jiří Tkanička, Foto: Pixabay, Youtube

Konspiračních teorií, vyjadřujících se nějakým způsobem k existenci mimozemských civilizací či utajených technologií, jenž slouží k dobytí vesmíru, je celá řada. Některé z nich hlásají existenci mimozemšťanů jako holý fakt a tvrdí, že se takovéto bytosti mezi námi pohybují už dlouhou dobu. Myslíte si, že před námi vládní organizace tají nejnovější objevy vesmírných programů? Jaký k tomu mají důvod? A je americké dobytí měsíce kolosální podvod? Čtěte dál…

reklama

Stephen Hawking a boj proti UFO?

Věděli jste, že jedna z teorií hlásá, že slavný vědec Stephen Hawking pracoval proti mimozemšťanům? Tento úžasný fyzik byl prý hlavním nástrojem Královské vědecké společnosti a britské rozvědky, která nutně potřebuje šířit nepřátelskou náladu proti mimozemšťanům. Jde o to, vzbudit ve společnosti dojem, že je nutné do vesmíru montovat tuny zbraní na obranu a utajit, že mimozemšťané už jsou tady.

Britové se rozhodli, stejně jako americké ministerstvo obrany, zničit zprávy o UFO a uzavřít úřad pro informování veřejnosti.

Součástí plánu je pátrat dále po létajících talířích a přehlížet přítomnost mimozemských organismů, které jsou už mnoho let přítomné. Podle této teorie máme být mimořádně opatrní a skeptičtí ohledně jakýchkoli zpráv o mimozemské civilizaci, jejichž zdrojem jsou vědci nebo organizace napojené na britskou Královskou vědeckou společnost, která je ovládána zednářskou sítí napojenou na britskou královskou rodinu, vojenské a výzvědné agentury a finanční instituce.

reklama


Další velmi rozšířená konspirační teorie se týká podezření okolo vesmírného výzkumu. Zásadní je otázka: „Netají nám toho vláda víc, než se zdá“? Američtí spiklenci mají mít údajně na Marsu tajnou kolonii k přežití.

Je jasné, že případného cestování mezi planetami, by si veřejnost musela všimnout, proto údajně vytvořila agentura amerického ministerstva obrany DARPA projekt Pegasus. Ten vyvinul technologii, která umožňuje teleportaci. S tímto úžasným odhalením přišla podle některých zdrojů vnučka prezidenta Eisenhowera, která se prý na Marsu byla podívat hned několikrát.

Údajná kolonie je ve vývoji už několik desetiletí a vede velmi tvrdý postup vůči původní populaci Marsu, kterou tvoří humanoidní tvorové, jež tam vytvořili vyspělou civilizaci. Utajené záznamy sond vyslaných k Marsu měly přinést zajímavé informace o přítomnosti života v mnoha podobách. Myslíte, že je to možné? Opravdu Američané vyvinuli technologie, které umožňují život na jiných planetách? Někteří si totiž myslí, že nebyli ani na Měsíci…Opravdu přistáli Američané na Měsíci?

Kolosálního podvodu na lidstvu se údajně dopustila organizace NASA a američtí astronauti. Podle této konspirační teorie vzniklo přistání Američanů na Měsíci na Zemi ve stejných kulisách, jako film Vesmírná odyssea a celé to natočil Stanley Kubrick, který za to získal neomezený rozpočet na své filmy až do smrti.

Dodnes dokazuje část oponentů amerického vesmírného programu své tvrzení, že Američané na Měsíci vůbec nebyli a celá jejich anabáze je jeden velký podvod.

Jako důkazy uvádějí tato fakta: Na videozáznamu z Měsíce vlaje americká státní vlajka, což není ve vzduchoprázdnu možné. K tomu poukazují na existenci různoběžných stínů, linii projekce v pozadí, chybějící hvězdné nebe a tak dále.Proč by to však Američané dělali? Odpověď je jednoduchá: V době studené války, kdy mezi sebou soupeřili USA a SSSR o technickou převahu a prestiž, bylo nutné trumfnout sovětskou velmoc, která poprvé v dějinách vyslala člověka na oběžnou dráhu. A hlavně prý bylo třeba zakrýt pokusy nacistických válečných konstruktérů, kteří po válce pro Američany rozvíjeli technologii létajících talířů.


Mají američané těla mimozemšťanů?

Poslední konspirační teorií, o které bude dnes řeč, je ta, která hlásá existenci dobře utajených mimozemšťanů. V roce 1947 havaroval talíř s mimozemšťany na dohled generála Arthura Exona, který celou událost dosvědčil.

Na místě se prý našla těla mimozemšťanů a vláda USA všechno utajila. Jsou to právě svědectví celé řady důvěryhodných lidí, které udržují teorie o ufonech při životě.

Američané s nimi začali v době studené války, protože si mysleli, že tím vystraší Sovětský svaz, místo toho ale dali důvod ke spekulacím nejrůznějším konspirátorům. K lidem, kteří potvrdili teorii o existenci mimozemšťanů, patřili kosmonaut Gordon Cooper i bývalý velitel NATO Peter Hill-Norton. A co si o tom myslíte vy?

reklama


Myslíte si, že je lidstvo pod neustálým dozorem, jehož výsledkem je naprostá ztráta soukromí nebo že se nám pokrok vymkne z rukou? V příštím díle probereme konspirační teorie týkající se nebezpečí technického pokroku a sledování lidí.


Konspirační teorie: Tohle jsou nejrozšířenější teorie spiknutí, které hýbou světem!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru