Menu

Co je nového?

LG Aero Furniture: Stolek, nebo čistička vzduchu? Obojí!

Sdílení

LG představilo novou čističku vzduchu PuriCare Objet Collection Aero Furniture. Čistička stírá hranici mezi krásným nábytkem a pokročilým designem, který lze přizpůsobit potřebám každého jejího majitele. LG Aero Furniture zajistí 360stupňové čištění vzduchu a řadu uživatelsky přívětivých funkcí.

reklama

Nový model čističky vzduchu PuriCare Objet Collection Aero Furniture navazuje na model PuriCare AeroTower představený na veletrhu CES na začátku tohoto roku. Elegantní a kompaktní čistička ve tvaru stolečku má poměrně malé rozměry, díky kterým se skvěle hodí do menších prostor, jako jsou ložnice, pracovna nebo ateliér. Na výběr jsou tři barevné varianty podstavce (Crème Rose, Crème Yellow až Crème Grey) i tvar stolní desky (Round nebo Track), které si uživatelé mohou pořídit podle vlastního vkusu nebo stylu místnosti.


Multifunkční čistička vzduchu

Hladký povrch inovativní novinky společnosti LG poskytuje místo pro odkládání dalších domácích potřeb nebo vystavení Čechy tolik oblíbených dekorací. Na spodní straně je také integrované praktické ovládání pro zapnutí/vypnutí, správu režimů proudění vzduchu a funkcí pěkného osvětlení, se kterým je možné pracovat podle nálady.

reklama

Na desce se nachází nenápadně umístěná řada malých indikátorů označujících připojení k Wi-Fi, kvalitu vzduchu, sílu proudění vzduchu a stav aktualizace.

Nová čistička LG Aero Furniture, představená na letošním veletrhu IFA, navíc nabízí celou další řadu promyšlených funkcí. Uživatelé mohou pohodlně nabíjet své chytré telefony a bezdrátová sluchátka prostřednictvím vestavěné bezdrátové nabíječky a vytvořit příjemnou atmosféru pomocí funkce náladového osvětlení. Osvětlení nábytku Aero Furniture skýtá osm různých barev, které lze snadno ovládat pomocí aplikace LG ThinQ.


Čistička vzduchu LG Aero Furniture

Důmyslně promyšlený design

Jedinečná čistička vzduchu LG je navíc navržená s ohledem na udržitelnost a obsahuje komponenty vyrobené z opakovaně použitelných plastů získaných ze starých spotřebičů a elektronických výrobků. Zároveň se dodává v obalech vyrobených z recyklovaných materiálů.


Kromě důmyslného designu poskytuje nová čistička vzduchu LG pohodlí a její výkon lze přizpůsobit jakýmkoli preferencím. Výrobek výrazně zlepšuje kvalitu vzduchu v interiéru díky vícestupňové filtraci Aero Furniture, která kombinuje ultrajemný filtr pro sběr prachu a deodorační filtr.

reklama

Uživatelé si mohou užívat čistší vzduch v interiéru také díky technologii UVnano, která snižuje přítomnost virů a bakterií na ventilátoru Aero Furniture a v jeho okolí až o 99,99 %.

Čistička vzduchu LG

Nové produkty z udržitelných materiálů

LG navíc v blízké budoucnosti představí limitované edice čističek vzduchu. Vedle modelů s exkluzivními stolními dekoracemi navrženými známými umělci, jako je populární jihokorejský malíř Kim Sun-woo, uvede LG na trh produkty vyrobené z vyvinutých udržitelných materiálů.


„Díky přizpůsobitelnému designu, pokročilému čištění vzduchu a funkcím zaměřených na uživatele, pomáhá Aero Furniture spotřebitelům vytvořit zdravý, pohodlný a příjemnější domov,“ říká Lyu Jae-cheol, prezident společnosti LG Electronics Home Appliance & Air Solution. „V LG budeme i nadále vyvíjet inovace pro zdravější a lepší život a budme reagovat na rozmanité potřeby spotřebitelů po celém světě,“ dodává.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru