Menu

Co je nového?

Rapper Machine Gun Kelly vystoupí už v pondělí v Praze

Sdílení
Foto: Fource Entertainment

Jeden z nejúspěšnějších rapperů na scéně Machine Gun Kelly se vrací do Prahy. Vystoupí už v pondělí 9. září ve Foru Karlín.

reklama

V minulém roce rozbouřil internet s dissem na Eminema „Rap Devil“ s více jak 200 miliony zhlédnutí a málem vydal i v pořadí 4. album. Těsně před jeho dokončením ho ale celé zahodil a začal chystat úplně nový materiál. Ten by měl zaznít živě na jeho plánované “Hotel Diablo Word Tour”.


V Praze už dvakrát vyprodal Forum Karlín a jeho vystoupení na Hip Hop Kempu s čerstvě zlomenou rukou patří k jeho nejspeciálnějším koncertům vůbec. Machine Gun Kellyho můžeme vidět i ve filmech z produkce Netflixu jako “The Dirt” nebo “Bird Box”.

reklama


Americký rapper Machine Gun Kelly (MGK) se narodil jako Colson Baker 22. dubna 1990 v Clevelandu v Ohiu. Jeho jméno mu bylo dáno kvůli tomu, jak rychle umí rapovat. Jedná se o odkaz na notoricky známého kriminálníka George „Machine Gun“ Kellyho.

Machine Gun Kelly jako jeden z mála rapperů koncertuje s živou kapelou, díky které postupně začal aplikovat prvky rockové hudby do svých skladeb a dostal se tak i na pódia velkých rockových festivalů, například na německý Rock am Ring.

Koncert se uskuteční v pražském Foru Karlín v pondělí 9. září 2019 od 18.30 hodin. Jako support vystoupí americká DJka Amazonica a český rapper Marpo s jeho TroubleGangem.


5 věcí, které jste netušili o kapele Metallica


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru