Menu

Co je nového?

Miss Czech Republic 2019 se stala Denisa Spergerová. A je to vážně kočka!

Sdílení
Text: Kirsten, Foto: Instagram

Novou českou královnou krásy se letos stala osmnáctiletá studentka z Českých Budějovic, druhé místo obsadila Maria Boichenko a druhou vicemiss se stala Andrea Prchalová z Havlíčkova Brodu.

reklama

V posledních letech si celá soutěž Česká miss žije svým životem a veřejný zájem o ni rapidně klesl, zatímco celonárodní Miss Universe se těší nebývalé popularity a také šoku z toho, že poprvé v historii lidstva ji vyhrála transgender modelka ze Španělska. Část veřejnosti to nesmírně pobouřilo, zejména kvůli tomu, že tlak politické korektnosti je v posledních několika letech neúnosný a postupně se prolíná do všech sfér lidského života.

To však není případ Denisy Spergerové, jemné brunetky s mandlovýma očima a přirozeně plnými rty, jež je skutečně přirozeně krásná.

Vítězka postupuje na Miss World a kromě korunky získala také bezplatné bydlení v pražském bytě 2+kk, automobil na rok a zahraniční jazykový pobyt v destinaci dle vlastního výběru. Slavnostní galavečer, který vysílala TV Óčko, trval dvě hodiny a byl doprovázen mimo jiné vystoupeními Majka Spirita či Emmy Drobné.

reklama

A jak tedy vítězka vypadá? Její krásu můžete obdivovat v galerii níže!

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru