Menu

Co je nového?

Mydy Rabycad pouští do světa klip Freedom a chystají křest nového alba

Sdílení
Foto: Oficiální zdroj

Mydy Rabycad si k singlu Freedom pořídili nový klip. Tím však novinky u oblíbené elektropopové kapely v čele s nepřehlédnutelnou zpěvačkou Žofií Dařbujánovou zdaleka nekončí!

reklama

Na 25. října chystají vydání v pořadí čtvrtého studiového alba s názvem NUMBERS, které o měsíc později, 22. listopadu, pokřtí ve Foru Karlín. „Freedom vnímáme jako takový předěl mezi naší dosavadní kariérou a novou érou kapely, která přijde s albem NUMBERS,” říká producent a kláve-sista Nèro Scartch.

„Na listopadový koncert ve Foru Karlín chystáme úplně nové prvky, novou scénu. Navíc jsme si pozvali vzácný, ne-li legendární hosty, skvělou kapelu N.O.H.A,” dodává Nèro Scartch.

To potvrzuje i kapelník téhle mezinárodně uznávané formace Philip Noha: „Jsem rád, že si můžeme s Mydy Rabycad zahrát na tak důležitém koncertě. Sledujeme je dlouho s chutí, a přestože jsou mla-dší, energie a nadšení pro muziku nás spojuje.” Samotné Mydy Rabycad pak ve Foru Karlín podpoří dechová sekce kapely Circus Brothers.

reklama

Nápad na klip Freedom vznikl v hlavě zpěvačky Žofie Dařbujánové. Kromě muzikantů v lehce fantasmagorických kostýmech v nich uvidíme například i některá místa a města, v nichž se kapela cítila dobře, spojí se v něm tak třeba Brno se Soulem.


Na videoklip k písni Freedom se můžete podívat zde:


Listopadový koncert ve Foru Karlín symbolizuje pro Mydy Rabycad začátek další kapitoly. V dosud nejpropracovanější show jejich kariéry se tradičně představí i nový světelný design a nové kostýmy tematicky navázané na album NUMBERS. Objeví se poprvé i kompletní kolekce nového merchandi-singu ve stylu alba. A výjimečný zážitek slibují i speciální hostě, vysoce ceněná kapela N.O.H.A.

reklama

Mydy Rabycad se dali dohromady před šesti lety a stihli zahrát na prestižních festivalech Glastonbury nebo Sziget, vystoupili v Jižní Koreji, Turecku i Egyptě. Loni zaznamenali famózní úspěch na Festival International de Louisiane v USA a absolvovali první klubové turné po Holandsku, včetně vystoupení v legendárním amsterdamském klubu Melkweg.


Sexy zpěvačka kapely Mydy Rabycad Zofie Dares vydává první sólový klip


Mydy Rabycad, tedy Žofie Dařbujánová, Mikuláš Pejcha, Jan Drábek a Nèro Scartch, společně hrají šest let a jejich unikátní sound dotváří dnes již ne-postradatelní stálí hosté: bubeník a producent alb kapely Tomáš Konůpka, kytarista Ondřej Slánský a v neposlední řadě Papa Kush, zvukař kapely, který pozvedává zvukařské řemeslo na úroveň dalšího hudebního instrumentu.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru