Menu

Co je nového?

Nebojte se darovat spodní prádlo, většinu lidí podle aktuální ankety potěší

Sdílení
Foto: Styx

Každoroční přehlídka barevných pletených svetrů a ponožek už klepe na dveře. Anketa české značky spodního prádla Styx odhalila, že stále oblíbenějším dárkem pod stromečkem se stává také spodní prádlo, které potěší až 88 % obdarovaných.

reklama

Z ankety vyplývá, že 66 % lidí spodní prádlo pod stromečkem vždy potěší, 17 % se těší na nové barvy, materiály nebo limitované edice. 5 % dotazovaných ocení, že si je nemusí vybírat sami.

„Pouhých 12 % lidí spodní prádlo jako dárek dostává nerado a raději si jej vybírají sami,“ komentuje výsledky průzkumu Adam Rožánek, zástupce české značky spodního prádla Styx.

Ze statistik společnosti Trenýrkárna.cz pak vyplývá, že mezi nejoblíbenější spodní prádlo, které lidé objednávají online nebo kupují v kamenných pobočkách, patří kromě klasických pánských trenek a sexy spodního prádla pro dámy, také párové a rodinné trenky. V trenýrkách ve stejném dezénu tak může, nejen během vánočních svátků, doma zářit celá rodina, včetně malých dětí. Trenýrky jsou totiž v dnešní době k sehnání už pro děti od dvou let.

reklama

Spodní prádlo pod stromečkem potěší

Statistiky společnosti dále ukazují, že ponožkám pod stromečkem úplně neodzvonilo, ale ty klasické nahrazují nápadité, veselé a barevné alternativy. Tak se toho rozhodně nebojte. Šťastné a veselé!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru