Menu

Co je nového?

Nejbohatší Čech vyfoukl koně Billu Gatesovi! Své dceři pořídil klisnu za astronomickou sumu

Sdílení
Foto: Facebook

Ani slavný počítačový miliardář Bill Gates nezaplatil za koně takovou sumu, jako nejbohatší Čech Petr Kellner. Ten své dceři Anně pořídil desetiletou závodní klisnu Catch Me If You Can, za kterou zaplatil v přepočtu skoro čtvrt miliardy korun!

O klisnu měl zájem americký počítačový magnát Gates, ale za parkurového koně byl ochoten zaplatit jen v přepočtu asi 208 milionů korun, jak napsal německý list Bild. Jenže to se majiteli zdálo málo, a tak nabídku zakladatele Microsoftu smetl ze stolu.

Kellner ale neváhal a přihodil několik desítek milionů navíc. Za koně pak měl podle Hospodářských novin vyplatit rovnou čtvrtmiliardu!

O novém přírůstku do maštalí pak na facebooku informoval Czech Equestrian Team, který tvoří právě Kellnerová s nejlepším parkurovým jezdcem posledních let Alešem Opatrným.Pokud byste chtěli naživo vidět, jak čtvrtmiliardová klisna vypadá, v prosinci v pražské O2 areně vyvrcholí elitní světové serie Global Champions Prague a právě tam by se měla Kellnerová s Opatrným představit.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru