Menu

Co je nového?

Nový Golf je tu! Víme, jak bude vypadat

Sdílení
Foto: Volkswagen

Může-li být nějaký automobil považován za bestseller, pak je to Volkswagen Golf. V průběhu generací nepřetržitě zdokonalovaný model se stal legendou na celém světě. A teď přichází jeho nová generace!

reklama

Za necelé dva týdny, konkrétně 24. října, představí značka Volkswagen ve světové premiéře ve Wolfsburgu osmou generaci, která bude ještě digitálnější a síťově propojenější než dosud, s mnoha inovacemi a výrazným designem.

„Silné stránky, díky nimž se Golf stal globálním bestsellerem, byly v novém modelu posunuty na ještě vyšší úroveň,” zní z automobilky.

O novém Golfu toho zatím příliš nevíme. Kromě nových hospodárných motorů ale zvýší podle výrobce agilitu zdokonalená konstrukce podvozku. Nový Golf navíc přináší nové impulzy v oblastech digitalizovaného a síťově propojeného interiéru, asistované jízdy a internetových funkcí a služeb.

reklama

Takhle nějak by měl nový Golf vypadat. Co na něj říkáte?

Vnější design je ještě dynamičtější než dosud. Nový model je přesto z každé perspektivy jednoznačně rozpoznatelný jako Golf. V interiéru by měl být vzhled nového kompaktního modelu charakterizován svěžími barvami a tkaninami ve spojení s novou digitální přístrojovou deskou.Volkswagen Golf je vůbec nejdůležitějším modelem německé automobilky, patří k celosvětově nejprodávanějším automobilům vůbec a jedná se o nejprodávanější auto Evropy. Jeho jméno je odvozeno z německého označení pro Golfský proud. Golf patří do kategorie aut nižší střední třídy a v Německu se podle něj tato třída také někdy nazývá „Golf-Klasse“.Nejnovější generace modelu Golf bude uvedena na evropský trh v prosinci tohoto roku. Podle všeho se máme na co těšit!


Volkswagen mění design značky i logoNapište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru