Menu

Co je nového?

Pražský TEDx se letos ponoří do neviditelných témat! Konat se bude hned na dvou místech najednou

Sdílení
Foto: TEDxPrague

Dlouho očekávaná zpráva je tu! Řečnice a řečníci letošního TEDxPrague budou „Neviditelní”. Ale nemějte obavy – pokud na akci, která se letos uskuteční druhou listopadovou sobotu v Praze, dorazíte, nebudete o ně ochuzeni, a to ani vizuálně. „Neviditelné” je ovšem tématem, které bude všechny letošní pražské TEDtalky spojovat.

reklama

„Zaměříme se letos na témata, která jsou důležitá, ale často se o nich nemluví, a tak je snadno můžeme ztratit ze zřetele. Jedná se o problémy, které nejsou na první pohled viditelné, ale nejsou o nic méně závažné,” popisuje myšlenku letošního ročníku vedoucí programového týmu TEDxPrague Petra Šebová a dodává, že některá témata často lidé ani vidět nechtějí.

„Někdy se ale může jednat i o věci, které jsou tak malé, že ani nejsou vidět, jindy jde o lidi, kteří stojí v pozadí velkých projektů – nikdo je nezná, přesto jsou ale velmi důležití,” nastiňuje možné okruhy letošních talků Petra Šebová.

Těšit se tak letos můžete na zajímavé osobnosti, které stojí za obrovskými úspěchy a významnými projekty, i když jste jejich tváře možná nikdy neviděli. Výběr řečnic a řečníků bude stejně jako v minulých letech stát za to.

reklama

TEDxPrague

Letošní ročník TEDxPrague, který kvůli epidemii koronaviru a s tím spojenou hrozbou mimořádných opatření získává konečnou podobu o něco později, než jsme zvyklí, by se měl uskutečnit v sobotu 14. listopadu 2020 v Praze, a to hned na dvou místech nedaleko od sebe.


„Kapacita každé z lokalit se očekává přibližně 200 lidí pro případ snížení hranice povoleného počtu lidí pro akce ve vnitřních prostorech. Zároveň počítáme s živými přenosy jednotlivých talků mezi oběma místy navzájem,” vysvětluje hlavní změnu oproti předchozím ročníkům náčelník TEDxPrague Jiří Vodička a dodává: „Jsem rád, že jsme i přes nejistotu, která v uplynulých měsících panovala, nerezignovali a že se TEDxPrague uskuteční i letos. Rozhodně bude letošní ročník jiný a nezapomenutelný, jak si mnoho z nás poslední roky přálo.”


Vstupenky na akci půjdou do prodeje v průběhu měsíce září, zakoupit je bude možné na www.tedxprague.cz nebo prostřednictvím GoOut.

reklama

TEDx je nezisková iniciativa, jejímž centrem jsou “myšlenky hodné šíření” – sdílení podnětných nápadů a příběhů. TEDxPrague vznikl v roce 2009 inspirován TED a pod jeho licencí. Díky tomu je součástí celosvětového hnutí TEDx.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru