Menu

Co je nového?

Víte, že můžete přispět na dobrou věc a neutratit ani korunu? Zjistěte, jak na to!

Sdílení

Kouzlo je v dobročinném projektu Podpořit.cz jehož posláním je umožnit každému člověku přispět na dobrou věc bez toho, aniž by musel utratit jedinou korunu ze své vlastní kapsy. Že to není možné? Ale je!


Jakmile budete nakupovat online, běžte na Podpořit.cz, tam vyhledejte obchod, kde chcete nakoupit, proklikněte se do něj a dokončete objednávku tak, jako to děláte pokaždé. Část ceny, kterou za objednávku zaplatíte, pošle obchod na dobrou věc. Cena nákupu zůstává stejná, ať už přes Podpořit nakoupíte, nebo ne.


To celé si můžete ještě usnadnit, když si stáhnete Podpořit jako doplněk do prohlížeče. Když pak navštívíte některý z partnerských obchodů, vyskočí na vás tlačítko, po jehož stisknutí automaticky přispíváte a nemusíte se tak bát, že na Podpořit zapomenete.

Poslední rok byl pro projekt testovacím obdobím, během kterého získal téměř 100 000 Kč pro dobrou věc. Teď se ale dostává do bodu, kdy aby mohl dále dělat to, co umí nejlépe, potřebuje pomoc.

Pro další fungování webu je zapotřebí provést četné úpravy a vylepšení, která jsou klíčová. Úpravy ale budou něco stát, a protože projekt tvoří parta studentů, nezbývají na vývoj peníze. Z toho důvodu vznikla crowdfundingová kampaň, kde i vy můžete projekt Podpořit!


Zajímá vás, kde všude se díky online nákupům dostalo pomoci? Díky této myšlence projekt získal 15 000 Kč pro mobilní hospic Nejste sami v Olomouci. Penízky byly využity k nákupu notebooku, se kterým nyní doktoři pracují v terénu. Pomoci se dostalo i Terezce a Aničce, které bojují s mozkovou obrnou. Pro Terezku bylo možné pořídit naslouchátko, se kterým se mnohem lépe dorozumí se svými rodiči. Terezka získala dostatek peněz k tomu, aby jí rodiče pořídili speciální ortézy, se kterými by v budoucnu mohla začít sama chodit.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru