Menu

Co je nového?

Půjčovna přívěsných vozíků nejen na přepravu motorek v Brně a okolí

Sdílení

Půjčovna přívěsných vozíků na přepravu motorek v Brně nabízí bezpečné a pohodlně řešení pro přepravu vaší motorky. Pokud se vaše motorka porouchá a vy ji potřebujete dostat někam do servisu, případně se chystáte na výlet do zahraničí, ale potřebujete si převést nejen motorku, ale také auto, pak je pro vás půjčovna přívěsných vozíků v Brně skvělou příležitostí.


Půjčovna přívěsů a vozíků ZOSO – TEX CZ nabízí široký výběr kvalitních a spolehlivých vozíků. Vybírat můžete široké nabídky různých typů přívěsných vozíků, které jsou vhodné nejen pro přepravu motorek různých značek a velikostí.

Vozíky jsou vybaveny bezpečnostními pásy a jsou konstruovány tak, aby motorku co nejvíce chránily při přepravě. Nemusíte se tak bát, že si svou motorku při tažení za dobrodružstvím, jakkoliv poničíte. Výmoly ani české silnice nemají šanci.

Vyhledejte půjčovnu ZOSO – TEX CZ

ZOSO – TEX CZ poskytuje kvalitní a profesionální služby za rozumnou cenu. Naši zaměstnanci jsou vám k dispozici pro jakoukoliv radu a pomohou vám s výběrem vhodného vozíku pro vaši motorku. Ukážeme vám, jak vaši motorku správně zajistit, jak přívěsný vozík připojit i odpojit. S námi se cestování s přívěsným vozíkem zkrátka bát nemusíte.

reklama

Naše služby přehledně

V nabídce máme autopřepravníky s nosností 2.000 – 2.700 kg a nákladní přívěsy od 750 – 2.500 kg. Dále poskytujeme zapůjčení střešních boxů pro osobní automobily. Kromě půjčování vleků se také specializujeme na opravy a rekonstrukce nákladních přívěsů včetně elektroinstalace.


Pro stálé zákazníky nabízíme výrazné slevy. Půjčovna je otevřena 7 dní v týdnu, podrobnosti o provozní době najdete na našich internetových stránkách www.pujcovnaprivesubrno.cz.


Kontakt:

ZOSO – TEX CZ, družstvo

Olomoucká 277/15, Brno-Černovice

e-mail: pujcovnazoso@centrum.cz

Tel: 775 775 002

Pevná linka: 548 534 100

reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru