Menu

Co je nového?

Ruský kněz má potíže kvůli nakupování “příliš mnoho Gucci a Louis Vuitton”

Sdílení
Text: Kirsten, Foto: Instagram

Velmi stylový ruský kněz se ocitl v potížích kvůli tomu, že si koupil na vkus věřících příliš mnoho výrobků Gucci a Louis Vuitton. Jak to?

reklama


Obecně vzato se lidé domnívají, že kněží žijí poměrně prostý život; nacházejí radost v kráse přírodního světa a odříkání světského a konzumního života plného luxusu a životu nepotřebného přepychu, a zabývají se více životem jako takovým než oblečením, které nosí a poté je zveřejňují na sociálních sítích.


Zatímco se takový popis způsobu života kněžích může někomu jevit jako velmi relevantní, zdá se, že ruský ortodoxní kněz Vjačeslav Baskakov není s to odolat nákupu a následné propagaci oblíbených módních značek na svém Instagramu, kde jej sleduje více než 3000 fanoušků.

reklama


Ačkoli Bůh miluje své děti, vedení kostela nebylo příliš ohromeno Baskakokovými bohatými zvyky a pokáralo jej za to, že utratil neskutečné množství peněz na marnivou výstroj a prohlásilo, že je takové chování “nevkusné”.

“Život jednoho kněze nemůže být rozdělen mezi osobní a veřejný a žádný duchovník nemůže působit jako kněz od rána do oběda a pak být kýmkoli chce od oběda až do večera,” prohlásil mluvčí ruského ortodoxního patriarchy Kirill pro server Dazed.

Poté, co byl Vyacheslav povolán církví, aby svůj instagramový účet smazal, založil si účet nový a na něm vyjádřil politování nad svými činy a vysvětlení, že sdílel fotografie v zájmu projevu svobody. Na fotografii, kde zcela očividně drží v náručí tašku s monogramy LV, veřejnost požádal, aby se k jeho životu a práci přistupovalo s klidem. A na závěr všem popřál spoustu dobra a míru.


Nechutně bohatí! Takhle utrácejí peníze nejmladší milionáři na světě


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru