Menu

Co je nového?

S odbojnou prostatou i překyselením organismu pomohou bylinky

Sdílení
Foto: Shutterstock

Jak často se trápíte před toaletní mísou, aniž byste získali nějaký výsledek? Obtíže při močení jsou jedním z průvodních jevů potíží s prostatou, které se nevyhýbají mužům středního a vyššího věku. Přitom jim lze poměrně účinně předcházet. Stačí nezanedbávat svoje tělo a dopřát si více příjemných aspektů života.


Nerezignujte na sexuální život ani ve vyšším věku

Mnoho mužů po padesátce ztrácí zájem o partnerský život. Důsledkem jsou následné potíže s prostatou spojené s depresemi a pocity selhání. Základem zdraví vaší prostaty je kvalitní sexuální život, který si můžete dopřát v každém věku.

Nemáte na něj energii? Tak si ji nechte dodat s přispěním přírodních preparátů, které vaše tělo zregenerují a dodají mu vše, co potřebuje.

Vynikající bylinkou pro pány středního věku je kotvičník. Ten si poradí nejen s nedostatkem energie, ale podpoří i vaše libido a tím nepřímo i zdraví prostaty.


Ztráta energie vlivem překyselení organismu? Jděte na to od lesa

A klidně rovnou od jihoamerického pralesa. Právě z něho totiž pochází výjimečná bylina zvaná guarana, jejíž účinky znali a respektovali již staří Indiáni. Ti si ji sebou brali na dlouhé lovecké výpravy jako zdroj energie a síly.


Guarana

Guarana kromě zvýšení energie a obranyschopnosti organismu skvěle podpoří i činnost mozku a schopnost soustředění. Vysoký obsah kofeinu s postupným uvolňováním v průběhu několika hodin vám umožní vynechat z denního režimu kávu, která zbytečně překyseluje váš organismus a z dlouhodobého hlediska vám ubírá energii.


Zdraví v jakémkoliv věku

O tom, že váš organismus může překypovat zdravím i ve středním a vyšším věku není radno pochybovat. Kromě toho, že byste neměli přehlížet své tělo, je potřeba si uvědomit, že velké procento vaší životní vitality pochází z vaší hlavy. To znamená, že pokud si dopřejete každý den odpočinek a budete se cítit dobře, vaše tělo bude na většinu podnětů reagovat úplně jinak, než když budete neustále ve stresu.


Myslete na to, až budete přemýšlet nad tím, čím vyplníte další večer a rozhodně své síly nepřepínejte. Příjemně strávené chvíle s partnerem či partnerkou se vám vrátí v podobě velkého množství životní energie a optimismu.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru