Menu

Co je nového?

Stačí pár přípravků a je z vás neodolatelný frajer. Osobně vyzkoušeno

Sdílení
AXE

Jaro je tady. Ve vzduchu voní kytky a taky některý lidi. Jiní se jako vždy rozhodli, že do své kosmetické péče „hodí vidle” a budou dál smrdět. Tak jsem zvolil trochu odlišný přístup a „hodil do toho sekyru” – otestoval jsem na sobě čtyři pečující kousky. Od Axe.

reklama

Skoro by se dalo říct, že jsem to vzal od hlavy k patě. Testování jsem odstartoval ve sprše. Ve společnosti sprchového gelu Axe Gold. Hodně pěny, příjemná a snadno oplachovatelná konzistence. Oceňuju hlavně takový ten pocit svěžesti. Zní to jako klišé, ale znáte ten rozdíl mezi „být čistý” a „být svěže čistý”? A vůně? Docela vydařená kombinace koření a ovoce.

AXEPak přišel čas na Axe Gold antiperspirant. Vybral jsem si variantu „anti marks”, protože jestli něco po ránu nesnáším, tak tu chvíli, kdy na sebe natáhnete černý triko a v tom okamžiku na něm máte bílý pruhy od antiperspirantu. Jsem snad zebra? V tomhle případě nejsem. Tričko zůstalo čistý. Výrobce taky udává, že zabrání koláčům v podpaždí na 48 hodin. To jsem nezkoušel. Během dvou dnů se většinou aspoň jednou umyju. Ale celý den jsem byl v pohodě. A vůně se hezky sladila se sprcháčem.

reklama

A taky se sprejem Axe Gold. Voněl jsem vážně dobře. Jak jsem to poznal? Hned tři kolegyně mi to ten den řekly. A to je vážně rekord. S vůněmi je to samozřejmě individuální. Někomu vyhovuje vonět po koření, někomu po citrusech. Někomu zase po tabáku. A někdo třeba rád voní jako jeho holka. Já rád voním jako chlap. Podtrhněte si to slovo „voním”. Protože hlášku „správný chlap musí smrdět” už v tomhle století nikdo nemůže myslet vážně.

Takže v tom mi Axe vyhovuje – jeho lehká, mladistvá a energická vůně. Příště ještě vyzkouším řadu Axe Urban. Když jsem se v drogerii rozhodoval, padla mi taky do oka. Tedy naštěstí spíš do nosu.

AXEMálem bych zapomněl na vlasy. Trochu jsem zaexperimentoval s účesem za pomoci Axe stylingu na vlasy. A vážně dobrý. Vlasy držely celý den tam, kam jsem je ráno nasměroval. A večer jsem z nich gel snadno vymyl.

reklama

Celkově jsem si tím jednodenním testováním ověřil, že fakt stačí málo (peněz i času) a můžete vypadat k světu. A vážně na tom záleží. Možná ne vaší babičce, ale holkám určitě ano.

Filip

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru