Menu

Co je nového?

Staré pneumatiky jako zdroj zisků? I do nich se investice vyplatí

Sdílení
Foto: Pexels

Neustále diskutované téma – mobilita. Stačí se rozhlédnout kolem sebe při procházce městem či při jízdě po dálnici a rozhodně není pochyb o tom, že aut jezdí všude snad stále víc. Ještě před několika desítkami let by si nikdo nedokázal představit, že v řadě rodin nebude stačit jedno auto, ale že jich před domem bude stát několik…

reklama

Narůstající mobilita má určitě spoustu výhod, ale i řadu úskalí. Jedním z nich jsou neustále se kupící hromady starých ojetých pneumatik, které mnohdy hyzdí nejen skládky samotné, ale i přírodu a prostředí kolem nás. Jejich likvidace je náročná a pouštět se do ní se nikomu moc nechce. Přesto se však najdou společnosti, které mají rády výzvy a pustily se do hledání řešení, jak kupící se ojeté pneumatiky ekologicky zlikvidovat a ještě navíc zužitkovat. Jednou z nich je společnost Uniprospe – ta nejen zvládá likvidaci opravdu efektivně, ale ještě dává možnost vydělat všem, kteří ji v jejím úsilí chtějí podpořit.


Seznamte se s pyrolýzou

Společnost Uniprospe přišla s inovativním způsobem zpracování starých pneumatik, který se označuje jako pyrolýza.

reklama

Během tohoto procesu likvidace nepotřebných pneumatik se při velkých teplotách bez přístupu kyslíku štěpí vazby v organických molekulách a vzniká plyn, uhlík a olej – tedy celosvětově velmi žádané komodity.

Společnost Uniprospe kromě samotné likvidace ojetých pneumatik zacílila také na využití získaných surovin, které zpracovává v cementárnách v České a Slovenské republice, případně je možné tyto suroviny i dále prodávat, protože je o ně celosvětově opravdu velký zájem.


Pneumatiky

Investice s Uniprospe.eu zhodnotí vaše prostředky o téměř 10 %

Proces pyrolýzy je velmi efektivní, ale zároveň také vyžaduje náročné technologie. A právě jejich financování Uniprospe řeší po své vlastní ose – vystavila si své korporátní dluhopisy, prostřednictvím nichž získává finanční prostředky nikoliv od bank, ale od soukromých osob – za což jim nabízí velmi dobré zúročení.

Investice s Uniprospe.eu je velmi výhodná, jelikož její dluhopisy neváží investované peníze dlouhou dobu a zároveň poskytují pevnou úrokovou sazbou 9,5 % p.a. Nominální hodnota jednoho dluhopisu je 30 000 Kč se splatností investované částky k 31. 12. 2022, takže už za pár měsíců od investice získáte své zhodnocené peníze zpět. 

Chcete-li tedy podpořit projekt zaměřený na budoucnost a pomoci nejen samotné společnosti, ale i životnímu prostředí a ještě na tom vydělat, je investice s Uniprospe.eu skvělým řešením – i na ojetých pneumatikách můžete mít nemalý zisk.

reklama

One comment

  • Draha

    20. 10. 2022 - 9:27

    Když už je řeč o pneumatikách, tak to by vás určitě mohla zajímat i tématika garáže a parkovacího stání, ne? No, chci vám jenom říct, že v poslední době je v kurzu hodně ta zatravňovací dlažba, na níž můžete najíždět autem a nic se vám nestane s povrchem pod ní. To znamená že třeba nebudete mít bláto na pozemku a tak.

    Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru