Menu

Co je nového?

Šunty z internetu: Lepidlo na opravu skel

Sdílení
Text a foto: Od čtenáře

Asi každý z nás se někdy napálil. Někdy ale drzost dnešních internetových prodejců překračuje meze. A je jedno, jestli se jedná o prodejce ze zahraničí nebo z Česka. V naší nové rubrice vám budeme představovat ty největší šunty, které se dají na internetu koupit. Tak dávejte pozor, ať se také nenapálíte!

reklama

Jako první pro vás máme přípravek pro opravu prasklého skla, a to nejen na mobilní telefony, ale i na autoskla. Tedy alespoň dle slov prodejce. Realita je ale bohužel trochu jiná.


Náš čtenář, který nám svou recenzi na produkt zaslal, ho zakoupil přes internet za 17 USD + 5 USD poštovné. Neodradily ho ani negativní recenze, které už na Facebooku v tu chvíli byly.

reklama


Balíček dorazil po čtrnácti dnech a byl poškozený. Tuba s lepidlem byla prasklá, ale stále uvnitř zbýval dostatek lepidla na opravení několika skel. Tak hurá do práce!

„Ta věc, co v tom byla, sklo nenávidí. Nikdy to nemohlo lepit, ani prsty. I to jsem zkoušel,” napsal nám do redakce zklamaný čtenář.

Podle návodu se má sklo očistit, pak nanést lepidlo, zakrýt inkriminované místo fólií a nechat uzrát. Tady měl náš čtenář ještě naději. Ta se ale po odkrytí fólie rozplynula.Prasklina na displeji zůstala netknutá, zbytky lepidla bylo nutné odstranit roztokem na čištění obrazovek. Zkrátka vychytávka se všechny prachy!


Taky jste se napálili? Nebojte se o svoji nepříjemnou zkušenost podělit se čtenáři Mzone.cz! Pošlete fotografie a váš popis produktu na redakce@mzone.cz a my váš šunt z internetu rádi zveřejníme. Pomůžete tím ostatním čtenářům předejít zklamání!

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru