Menu

Co je nového?

Tenkrát v Hollywoodu: Tarantinova óda na továrnu na sny v prvním traileru

Sdílení
Foto: Sony Pictures Entertainment

Leonardo DiCaprio a Brad Pitt vystupují v novince Quentina Tarantina, ve které se slovutný režisér vrací do bouřlivé éry Hollywoodu.


Devátý film Quentina Tarantina se představuje v prvním teaser traileru. A zatím primárně slouží k tomu, aby nastolil atmosféru, v jaké se snímek ponese. Tarantino je pověstný láskou k filmové historii a tentokrát se společně s ním ponoříme přímo do dějin Hollywoodu.

Protagonisté jsou lidé z filmové branže, děj se odehrává v Los Angeles, a to přímo během filmového natáčení.

Ukazuje se určitá ješitnost filmových osobností, vidíme tu pozlátko celé branže, kterou znázorňuje hlavně roztančený rychlý sestřih v druhé polovině upoutávky. Stále tak docela nevíme, co přesně bude zápletkou snímku.Víme, že se film odehrává v době, kdy se v Hollywoodu naplno rozhořela nová vlna a stará garda, kterou zde reprezentují postavy v podání Leonarda DiCapria a Brada Pitta, si v novém uspořádání hledají místo.

Jenže Tarantino si nikdy nevystačil s osobním dramatem. Vždy do svých příběhů vkládal také nějaký násilný hnací motor.

Víme, že součástí snímku budou vraždy Mansonova gangu a sám Manson (Damon Herriman) se v traileru mihne, nicméně jak to všechno bude souviset s ústředními postavami a zda právě tohle bude ten hlavní zdroj veškerého pnutí, to se teprve dozvíme.Příběh je zasazen do Los Angeles léta roku 1969. Hrdinou je herec z úspěšného TV seriálu, který se snaží stát filmovou hvězdou (Leonardo DiCaprio). Jeho parťák, který mu dělá v seriálu kaskadéra (Brad Pitt), se pokouší o to samé.


Chystá se film roku! Tarantinův biják obsadí dvě největší hvězdy Hollywoodu


Vyprávění se má odehrávat na pozadí strašlivé vraždy Sharon Tate (Margot Robbie) a jejích přátel, kterou spáchal kult přívrženců Charlese Mansona. Dále hrají Al Pacino, Kurt Russell, Tim Roth, Michael Madsen, Damian Lewis, Timothy Olyphant, Dakota Fanning, Emile Hirsch, Clifton Collins Jr., Luke Perry, James Marsden, Zoë Bell či Scoot McNairy, režíruje a scénář napsal Quentin Tarantino. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 15. srpna 2019.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru