Menu

Co je nového?

3 hlavní výhody čištění interiéru auta

Sdílení
Foto: Pixabay

Jezdíte v něm každý den do práce. Měníte pravidelně olej. Kola podle ročního období. Doplňujete kapalinu do ostřikovačů. Doléváte chladící kapalinu. Ale co interiér? Existuje nějaká pravidelnost v čištění interiéru auta? Máte se do toho pustit sám? Proč je čistý interiér důležitý pro vaše zdraví? Pojďte se na tyto otázky podívat blíže.


1. Pravidelné čištění

Napřed si rozebereme pravidelnost. Pokud ještě nemáte v kalendáři kolonku „čištění interiéru auta“, radíme vám, naplánujte si ji. Když si dopředu určíte, že jednou za 3 až 6 měsíců zajedete se svým miláčkem na hloubkové čištění, budete udržovat váš vůz stále v perfektním stavu. Rozmezí mezi čtvrt a půl rokem je ideální pro důkladný hloubkový úklid. Udržovací stačí jednou měsíčně.


2. Sám vs. profíci

Jednoduché čištění a lá utřít prach a vysát koberečky zvládnete sám. Při hloubkovém čištění interiéru auta je ale vůbec nejlepší obrátit se na profesionály. V Plzni vám pomohou z flekatých sedaček vytvořit zase kousek, na který nemusíte kupovat drahé potahy. Používají totiž parní čistič, který zvládne odstranit nečistoty, prach i mastnotu z těch nejhůře dostupných míst.

reklama

S geniální kosmetikou Pikatec se životnost vašeho interiéru prodlouží klidně i o pár let. 

Vyčištěný interiér vozu

3. Zdraví na prvním místě

Zdraví je to nejdůležitější, co máme. To víme všichni. Parní čištění interiéru auta je skvělým způsobem, jak se zbavit nejen prachu. Hloubkově odstraňuje totiž i bakterie, alergeny a roztoče. Při čištění sedaček auto dosychá ve vytápěné monitorované garáži. Nemusíte se tedy bát ani vzniku hluboko uložených plísní nebo vysrážení vody do dalších textilií v interiéru.


Když profíci, tak do detailu

V kalendáři jste poctivě vytvořili nová okýnka jen pro vaše auto. Otázkou teď je, na koho se obrátit. V Plzni na Domažlické sídlí parta z Detailingzavas.cz, kteří se o váš vůz postarají do posledního detailu. V nabídce péče o váš interiér mají na výběr čtyři varianty. Nemusíte však využívat jen službu čištění interiéru auta. V nabídce je mnoho dalších možností. Tato firma má za sebou spousty spokojených zákazníků, kteří sem stejně jako vy míří pravidelně a opakovaně.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru