nevera
Angry birds :-)Zdroj: Internet

OČIMA ŽENY: Nevěra? Víc škody, než užitku

4.8/5
Hodnocení:

K čemu je dobrá nevěra? Prý k tomu, abychom si pozvedli sebevědomí. Ale pozor. Díky ní si můžete taky pěkně “zavařit“. Postelový románek totiž většinou nepřinese nic dobrého. většinou skončí citovou tragédií pro všechny zúčastněné.

nevera

Co nám chybí?

Nevěra je podle psychologů častým jevem i ve vztazích, které relativně fungují. Lidé to dělají převážně z nudy, touhy po obdivu či nových zážitcích. Převážně je to tak, že si svého dosavadního partnera chválí, jak je spolehlivý, pracovitý a čestný. Přesto se jaksi zapomenou v cizí posteli. Čím to? Opověď má uznávaný odborník na nevěru, psycholog Petr Šmolka: ,,Mimomanželským vztahem si nejčastěji kompenzujeme něco, čeho se nám v manželství nebo partnerství vůbec nedostává. Ženám často schází partnerova pozornost vůči nejrůznějším potřebám jako je vstřícnost, ochota posedět a popovídat si a pocit, že jsou  přitažlivé a zajímavé.“ A mužům? Převážně sex. Dobrý sex.

Flirt (nejen) přes internet!

Možná jste se někdy ocitli v situaci, kdy jste měli pocit, že partnerku zajímá cokoliv,  kromě vás. A tak jste se začali zajímat vy! Ale o jiné ženy. Dnes je přeci takových možností… Stačí vyrazit s kamarádem do baru a nebo si zapnout internet a krůček k nevěře je tady. Někdy ani nejde o nevěru jako takovou, jako právě o tu pochvalu a pocit porozumění, jak popisuje doktor Šmolka.

Jenom sex!

Zatímco vy pánové sex a lásku umíte oddělovat, my ženy nikoliv. Snad jen mizivé procento z nás tohle dokáže. My ženy se většinou citově angažujeme, zkrátka zamilujeme. Ženská nevěra totiž mívá převážně fatální následky. Často se chováme rozvodově radikálněji než vy muži. A to dokonce i v případě, že máme děti. Pálíme za sebou mosty a vrháme se do jiné náruče. Vy jako páni tvorstva spíš hledáte dobrodružství. A protože milujete své pohodlí, tak si užíváte s milenkou, ovšem pak se poslušně vrácíte domu ke své dlouholeté partnerce.

Couvněte dokud je čas

Jestli toužíte po nevěře a máte k ní vhodnou příležitost, hoďte raději zpátečku. Máme pro vás pět dobrých důvodů, proč to neudělat a zůstat věrní svým partnerům.

1. Velmi často se vymkne z ruky. A vy pak v lepším případě žijete “dvojí život“ a nebo boříte to, co jste tak dlouho budovali.

2. Pokud jste ale nespokojení ve svém vztahu, máte sice trochu důvod. Ovšem i přesto – neřeště to přes jinou postel! Možná díky tomu získáte pocit převahy, ale problémy tím neodstraníte. Naopak ještě přibudou!

3. Vzpomeňte si na všechny hezké chvilky.

4. Mějte se na pozoru před pohlavními chorobami. Málokdo má v hlavě prezervativ, když ho strhne vír vášně!

5. Myslete na vaše děti, protože ty to vždy nesou nejhůř.

Nechali jste si díky vyjmenovaným problémům zajít chuť na nevěru? Pokud ne a jste stále přesvědčení, že s vámi to nic neudělá a nijak vám to do života nezasáhne, tak se držte a hlavně mějte na paměti : “Nezamilovat se!“

Autor: Lucie Sinková

autor: Mzone
rubrika: Sex a vztahy
Ohodnoť článek:
GD Star Rating
loading...

Komentáře nejsou povoleny pro tento příspěvek.