Menu

Co je nového?

Jak včas odhalit, že se chystáte k nevěře a vyhnout se jí

Sdílení
Foto: Depositphotos

Nevěrní ve vztahu rozhodně nejsou jenom muži, nicméně je pravdou, že jsou k nevěře náchylnější. Pokud si nejste jisti sami sebou, podívejte se, jak nevěru včas odhalit a předejít jí.

reklama

Flirtování s jinými ženami za účelem dalšího sblížení jistě není fér k vaší partnerce. Pokud si s někým nevinně zaflirtujete v rámci konverzace, dá se to omluvit, ale pokud protějšek vzbudí váš zájem, měl byste se vyvarovat dalším interakcím. Nedej Bože, pokud si s dotyčnou začnete představovat sex.


Konstantní fantazírování o někom, kdo není vaše partnerka, může být za chvíli problém. Pokud vás daná osoba romanticky a sexuálně přitahuje, je jen otázkou času, kdy neodoláte pozvání na rande. Netřeba připomínat, že schůzky s jinými jsou tabu.

reklama


Chuť na nevěru nejspíš není těžké odhalit, ale jak jí zabránit? Mluvte se svojí partnerkou.

Vztah není jenom o sexu, pokud je partnerka i vaší nejlepší kamarádkou a nemáte problém s ní hovořit o čemkoli, nemusíte se bát, že byste jí někdy chtěl být nevěrný.

O intimní vztah je třeba pečovat. Nenechte vášeň vychladnout. Vřelá smska během dne, nečekaný polibek, výlet jen ve dvou, zdravý sexuální život, to vše by mělo být nedílnou součástí života. Když budete šťastní ve vztahu, který máte, nebudete hledat ani potřebovat rozptýlení jinde.


Většina mužů odhadne situace, které by pro něj mohly být nebezpečné. Vyhýbejte se klasickým pastem, jako jsou setkání jen ve dvou, sdílení osobních detailů nebo dokonce přátelskému objímání či líbání. Obzvlášť když vás daná dáma přitahuje.

reklama

Nevěra u vás doma

Čeká nevěra i u vás doma? Nová studie ukazuje, jak to zjistit


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru