Menu

Co je nového?

4 věci, kvůli kterým chlapům vadí, že jsou chlapi. Najdete se v nich i vy?

Sdílení
Foto: Depositphotos, Pexels

Nedávný celosvětový průzkum ukázal, co chlapy nejvíc otravuje na tom, že jsou chlapi. A i když se často může zdát, že být mužem je bezva a člověk má hned všechno jednodušší, ukázalo se, že v těchto případech je opak pravdou. Podívejte se, co mužům nejvíc vadí na tom, že jsou muži.

reklama

Holení

Holení je pro muže paradoxně nemilou záležitostí. Otravuje jim to život, ale když rostoucí vousy včas neshodí, otravují je snad ještě víc. Pravdou je, že málokterý chlap se vyžívá v údržbě svého zevnějšku a není se čemu divit. Dokonce i ženy nesnášejí holení, jen si holí jiné části těla. Chloupky a vousy jsou zkrátka peklo, na tom se obě pohlaví výjimečně shodnou.


Močení

Ačkoliv ženy mužům zásadně závidí schopnost močit ve stoje, ani to není taková idylka, jak se zdá. Ukázalo se, že pánům vadí, když si po močení musí penis oklepat, a i tak jim na něm zůstane zbytek moči. Jako nejspíš každý, preferují možnost se hned po akci opláchnout, což na veřejných místech mnohdy není možné. Ujišťujeme vás, pánové, že ženy to mají ještě mnohem komplikovanější.

reklama

Erekce

Erekce je problematická záležitost. Zatímco v jisté fázi života muže iritují náhodné a nevyžádané erekce, v pozdějším věku se modlí, aby ji vůbec měli, když je to žádoucí. Je vidět, že penis v tomto ohledu opravdu není žádnou výhrou.Očekávání

V naší společnosti je stále nepsaným pravidlem, že muž má přebírat iniciativu, ať už při oslovení dámy, placení, organizování věcí apod. Paradoxně tyto „chlapské záležitosti“ mužům mnohdy lezou krkem, obzvlášť pokud jde o jedince, kteří se třeba hůř seznamují nebo nemají odvahu oslovit dámu první. Naštěstí si pánové už v dnešní době nemusí tolik zoufat. Díky ženské emancipaci dnes už klidně mohou nechat tyto záležitosti i na ženách.


Vědci potvrdili teorii, že jsou malí muži vzteklejší, a dokonce agresivnější než vysocí


One comment

  • Erekce

    8. 5. 2021 - 20:47

    Velmi hezký článek, s erekci můžeme jen souhlasit. Tohle dělá velký problém více mužům.

    Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru