Menu

Co je nového?

5 chyb, které muži dělají při textování s ženou. Možná jste ani netušili, že tohle děláte špatně!

Sdílení
Foto: Pexels

Textování, smskování, posílání zpráv na messengeru, WhatsAppu, Tinderu či jiných aplikacích je nedílnou součástí našich životů. A přestože 95 % mužů ve věku 18-35 let textuje s ženami na denní bázi, ne všichni si osvojili ten správný způsob, jak na to. Myslíte si, že mezi ně nepatříte? Podívejte se na nejčastější chyby, které muži dělají a posuďte sami.

reklama

Neberte si číslo od třetí osoby

Možná vám přijde úplně normální zeptat se kamaráda na číslo té kočky, co jste právě poznali, ale obzvlášť pokud vás vůbec nezná, nemusí se vám tato taktika vyplatit. Pokud vás daná dáma tolik zaujala, buďte chlap a požádejte ji o číslo sámi, jinak byste z toho mohli vyjít jako stalkeři.


Ne tak zhurta

Pokud s vámi žena naváže konverzaci, možná se už nemůžete dočkat, až o ní všechno zjistíte. Nezahlcujte ji však otázkami a buďte trpěliví. Dejte jí prostor k odpovědi. Pokud ji budete bombardovat zprávami každých 20 vteřin, docílíte jedině toho, že si vás zablokuje.

reklama

Nebuďte až příliš pasivní

Jestli o ni máte zájem, zkuste vytvářet reálnou konverzaci. Vyvarujte se jednoslovným odpovědím a nedávejte si s nimi příliš na čas. Zapomeňte na větu: „Mohu se tě na něco zeptat?“ Jednoduše se zeptejte. Pokud vám také bude trvat nekonečně dlouho, než ji pozvete na rande, vaše šance to rozhodně nezvýší.Přestaňte myslet jenom na sex

Možná, že nehledáte partnerku, ale jde vám jenom o zábavu. Než však zjistíte, jestli to má daná dáma stejně, netlačte na pilu. Flirtování je na místě, ale urputné sexuální narážky nikoliv.

A proboha živého, za žádnou cenu neposílejte fotky svého penisu, pokud si je od vás protějšek nevyžádá!

Žádná bývalá

Když se konverzace bude dobře rozvíjet, může dojít i na osobnější témata. Téma vašich ex však odložte na později, ideálně na neurčito. Chcete ji přeci sbalit, ne odehnat. Tlacháním o vaší bývalé potenciální partnerce pouze dáte najevo, že lpíte na minulosti a možná ji ještě nemáte tak úplně vyřešenou. A o to žádná nestojí.

reklama

10 zcela zásadních rad, jak uspět na Tinderu


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru