Menu

Co je nového?

10 zcela zásadních rad, jak uspět na Tinderu

Sdílení
Foto: Pexels, Depositphotos

Tinder je nejznámější seznamovací aplikací na světě. Hodně populární je i u nás v Česku. O tom, zda dostanete „Match“ nebo ne, však rozhodují vteřiny. Často i jen jedna. Přečtěte si proto naše rady, jak hned neodradit dívku, která se vám líbí.

reklama

1. První fotka je naprosto stěžejní

Nevsázejte na to, že ženy budou listovat všemi vašimi fotkami, takže na první můžete dát něco vtipného. Jako první dejte vaši nejlepší fotku. Usmívejte se, buďte na ní sympatičtí. Nic neodradí tak, jako když se na ní budete tvářit jako vrazi. Ano, i takových fotek je tam poměrně dost.

2. Žádné fotky z výtahu nebo před zrcadlem

Prostě ne.

reklama

3. Ženy stojí o úspěšné muže, ale nesmí to být příliš okázalé

Pokud budete mít fotky s půjčeným sporťákem, cizí lodí a pár obrázků z luxusního baru, zapůsobí to pouze na jednu kategorii žen. A zlatokopky dokážou většinou rychle poznat, jestli o svém kontě a úspěchu lžete nebo ne.

4. Fotky z cestování a adrenalinových zážitků neuškodí, ale má je každý

Cestování do dalekých zemí a extrémní sporty se tak trochu staly ukázkou síly a mužnosti. Vězte však, že takové fotky tam bude mít 70 % vašich konkurentů. Buďte originální, ale zase ne moc.

5. Žádné fotky s holkami

Nic neodradí potenciální adeptku na rande tolik jako fotka s rozjařenou skupinou holek okolo dotyčného. Horší už je jen fotka s jednou holkou. Je to ex, není to ex? To je to, oč tu běží.

6. Žádné fotky s dětmi, pokud nejsou vaše

Je to roztomilé, ale nevhodné. Cizí dítě v náručí vyvoleného? Ne, děkuji, to raději psa.

7. Žádné fotky s pivem

Pokud nejste Pepík z Horní Dolní, pak je vše v naprostém pořádku.

8. Napište svoji výšku

Většině holek na tom prostě záleží no.


9. Nediktujte si podmínky

Žádné věty typu: „Napiš první. Nebuď menší/větší než 170 cm. Nebo dokonce, nebuď v reálu tlustá.“ Je super mít jasno, ale nechte dívku poznat, že jste možná idiot až v tváří v tvář.

reklama

10. Nebuďte moc divní, ale ani nudní

Humor softwarového inženýra nemusí vždy padnout na úrodnou půdu. Suchaři ale taky nejsou žádaní. Rozhodně nezačínejte konverzaci větou: „Ahoj, jak se máš?“ Horší už jsou snad jen fotky s mámou.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru