Menu

Co je nového?

5 tipů, jak být skutečným chlapem: Za muže vždy hovoří činy!

Sdílení
Foto: Pexels

Spousta mužů, především těch mladších, se považuje za gentlemany, ale jsou jimi skutečně? Ruku na srdce, pánové, chováte se vždy tak, abyste mohli jít příkladem ostatním? Pokud si nejste jisti odpovědí, máme pro vás pár tipů, které by vám mohli pomoci napravit reputaci.

reklama

Nezapomínejte na podání ruky

V dnešní digitální době často lidé zapomínají na dobré způsoby. Za žádnou cenu nepodceňujte sílu pozdravu, podání ruky, slovíčka prosím nebo děkuji. Pokud na ně totiž často zapomínáte, je pravděpodobné, že vás okolí považuje za hulváta.


Žádné dobré nápady nevznikají po 2. ráno

Může se stát, že sedíte v baru, najednou je nad ránem, vy jste řádně pod parou a nenapadne vás nic lepšího, než zavolat své bývalé nebo kolegovi ohledně nového byznys plánu.

reklama

Ne nadarmo se říká, ráno moudřejší večera.

A ránem máme na mysli o něco křesťanštější hodinu. Na tyto telefonáty rychle zapomeňte.


Sebevědomí a humor jsou víc než dobrý vzhled

Pamatujete si na Tyriona ze Hry o trůny? Ano, máme na mysli trpaslíka, který měl rád ženy, víno (hodně vína) a zpěv. A věděli jste, že většině divaček seriálu přišel velmi sexy, i když byl trpaslík? Je to právě humor, inteligence a sebevědomí, které ženy na této postavě přitahují. A nejen ženy.

Pokud z vás bude nudný suchar nebo budete stále jenom kňourat, nebudete oblíbení v kolektivu ani v případě, že jste princ Krasoň.


Mějte obsluhu v úctě

Ať už vás obsluhuje prodavačka v obchodě, barman v baru nebo pomocník na parkovišti, vždy se k lidem, kteří vám prokazují nějakou službu, chovejte s úctou a respektem. Pokud nejste zrovna v zemi, kde je to přímo urážkou, nebojte se jim dát pořádné dýško. Tito lidé jsou tu k vašim službám, a pokud to dělají dobře, zaslouží si řádně ocenit. Uvidíte, že si vás pak budou víc cenit nejen oni, ale také vaše okolí.

reklama

Nebojte se osobního pozvání

Na pozvánce na Facebooku nebo v e-mailu není nic hrozného, ale osobní pozvání je vždy o level lepší. Navíc vám na něj lidé kývnou spíš. Pokud pozvánku v mailu doplníte krátkým telefonátem, abyste se ujistili, jestli pozvání přišlo, přátelé budou mít pocit, že si jich opravdu ceníte a budou se cítit víc vítaní.


Nepodceňujte řeč těla! 7 signálů, které o vás mohou mnohé prozradit


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru