Menu

Co je nového?

Atraktivní muži to nemají vůbec jednoduché! S těmito problémy se musejí hezouni potýkat

Sdílení
Foto: Depositphotos, Pexels

Většinou se zdá, že muži, kteří jsou na první pohled atraktivní, to mají v životě mnohem jednodušší. Jenže takoví by vám mohli vyprávět, s jakými strastmi se musejí potýkat téměř na denním pořádku. Podívejte se, na co si krasavci dle průzkumů nejvíce stěžují!

reklama

Lidé se vás bojí oslovit

Nejčastějším problémem atraktivních lidí, nejen mužů, je, že se je lidé bojí oslovit. Stydí se nebo jsou z toho nesví. Mají také často mylné předsudky, se kterými do konverzace vstupují, nebo to jednoduše raději vůbec nezkusí.


Chtějí jenom sex

Pro některé muže by to mohlo znít jako splněný sen, ale zas takový šlágr to není, pokud vás opačné pohlaví vnímá pouze jako sexuální objekt. Zatímco po sexu s krasavcem prahne každá, po vztahu překvapivě už tolik ne. Což z hezkých chlapů dělá v podstatě chudáky, kteří budou mít sice vždy dostatek sexu, ale partnerku si mohou hledat poměrně dlouho.

reklama


Předpokládají, že jste hlupák

Bůh nadělil každému dle svého uvážení, ovšem většina lidí předpokládá, že kde nadělil atraktivitu, nepředal se už tolik s inteligencí. To samozřejmě nemusí být pravidlem, ale často se stává, že atraktivní muži narazí ve společnosti na tento předsudek.

Lidé jednoduše předpokládají, že takový jedinec má v hlavě piliny. A to nikdy není pěkné.

Ani přátelům se nedá věřit

Pokud jste opravdu výjimečně atraktivní, může se stát, že lidé začnou vyhledávat vaši společnost, aby z vaší atraktivity něco vytěžili. Překvapivě lehce můžete nabýt přátele, ale ujistěte se, že je jejich zájem upřímný a nejde jim pouze o zájem dam, které se kolem vás jistě co chvíli motají.


Vědci potvrdili teorii, že jsou malí muži vzteklejší, a dokonce agresivnější než vysocí


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru