Menu

Co je nového?

Skvělý dárek pro milovníky hudby! Věnujte audioknihu s životopisem Kurta Cobaina či Patti Smith

Sdílení
Úvodní foto: Pixabay

Milujete vy nebo vaši blízcí hudbu a četbu? Co tuto zálibu spojit v podobě audioknihy? Novinky na trhu se věnují například životu slavných muzikantů, konkrétně Patti Smith a Kurta Cobaina. Jejich hudbu znáte, teď je načase si poslechnout i jejich příběh!

reklama

Patti Smith – Just Kids/ Jsou to jen děti

Audiokniha Patti Smith

Ceněná autobiografická kniha hudebnice Patti Smith – Just Kids je konečně u nás k dostání i k poslechu v českém jazyku.

Jsou to jen děti upřímně a zároveň se strhujícím zápalem vypráví o vztahu slavné zpěvačky s fotografem Robertem Mapplethorpem, kterému sepsání knihy Patti Smith slíbila před jeho smrtí.

Patti Smith patří k nejvýraznějším tvářím dějin punku a nové vlny. Proslavilo ji už její debutové album Horses z roku 1975 a dlouholetá hudební i literární dráha. Kniha Just Kids vyšla v roce 2010, a stala se součástí několika žebříčků nejoceňovanějších knih daného roku. Zpěvačka za ní také získala prestižní National Book Award. Knihu nyní namluvila herečka Anita Krausová, k dostání je za 399 korun například na Audioteka.com či Audiobrlix.

reklama

Těžší než nebe: Životopis Kurta Cobaina

Audiokniha Kurt Cobain

Žil a miloval jako rocková hvězda – a tak také zemřel. Poslechněte si příběh jednoho z nejvíce vlivných hudebníků 90. let – Kurta Cobaina, který byl frontmanem kapely Nirvana a zároveň i jeden z nejsilnějších hlasů své generace a hudebního stylu Grunge. Životopis Těžší, než nebe přesvědčivě ukazuje příběh života a odhaluje mnohá dlouho skrývaná tajemství Kurta Cobaina.

Publicista Charles D. Cross pro knihu natočil více než 400 rozhovorů s Cobainovými přáteli, rodiči a kolegy i od jeho manželky Courtney Love.

Los Angeles Times označil knihu jako jednu z nejdojemnějších a nejobjevnějších literárních děl, jaká kdy byla o rockové hvězdě napsána. Do audio podoby knihu načetl herec Matěj Hádek, k dostání je za 449 Kč taktéž třeba na Audioteka.com či Audiobrlix. Přejeme hezký poslech!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru