Menu

Co je nového?

Buchta s buchtami na břiše přiletěla do Prahy

Sdílení
Rodrigo Alves

Rodrigo Alves je ve svých 35 letech proslavený jako lidská kopie pravého Kena. Jak se mu karikatura povedla, posuďte sami. Jeho posedlost plastickými zákroky ho stála v přepočtu už skoro 15 milionů korun. Na první pohled je samozřejmé, že jich podstoupil nespočet.

reklama
Rodrigo Alves

Rodrigo Alves

Kromě toho, že má například vycpanou zadnici, prsa a desetkrát upravovaný nos, zubní implantáty a barvu očí změněnou z hnědé na modrou, nechal si v nedávné době vyoperovat spodní žebra.

reklama

Proč? Aby se mu lépe zapínalo sako, a aby si je mohl naložit. Doma do lihu. Ač by se mohlo zdát, že je Rodrigo praktický muž, tento tah se krapet vymkl záměru. Jeho silueta nabyde totiž jeho vysněného tvaru pouze tehdy, stáhne-li ji sešněrovaný korzet. To je hold tak, když se třikrát řeže a jednou měří. Před několika dny se na pláži v Miami promenádoval jen v tangách a bez potřebné bondáže. Pohled na tučné tělo nedovoluje vyniknout vyoperovaným žebrům ani trochu a imitace osmi bicepsů působí spíše jako hodně nepovedený vtip. Ken prostě není žádný atlet, a bohužel, ani ta umělá hmota to zas tak moc nejistí.

Sám Rodriges se na tamější bujaré párty nechal slyšet, že to s ním začíná jít trochu z kopce. Postěžoval si, že po náročné operaci, tedy částečném vykostění, je omezen v pohybu, a navíc začal trpět bolestmi břicha. Sportu se prý musí vyhýbat obloukem. Jednoduché odůvodnění, proč začal kynout. Mimo to se strachuje o svá játra. Takových nás tu bude asi víc, ale pravdou je, že v kombinaci s léky, alkoholem a kdo ví čím ještě, je nápor na jeho organismus opravdu značný. Trpí problematickou pletí, která mu už tak zabrala několikahodinové nanášení make-upu a aby toho nebylo málo, stěžuje si i na samotu. Aby se s ní vyrovnal, snaží se jí přepít, a tak zkrátka vyráží z osamocených hotelových pokojů vstříc novému poznání na večírky všeho druhu.

I když byl pseudo Ken vždy usměvavou reklamou na chirurgické zákroky a hrdě hlásil, že dokavaď ze sebe může dělat koho si umane, nepřestane, momentálně začíná na kadenci ubírat. Jeho záměrem je sice opět se „hodit“ do pořádku, ale bez drastických invazivních procedur. Právě proto přijel na začátku týdne do Prahy a předpokládá se, že právě kvůli zakázce na jeho zevnějšku. Ne, nemáme namysli krejčího.

Ať už tady bude provozovat cokoli, jsme zvědaví, co to udělá se zdejšími Barbínami.

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru