Menu

Co je nového?

Byli jste už někdy nevěrní? Podívejte se na nejčastější důvody, proč muži podvádějí své partnerky

Sdílení
Foto: Depositphotos

Žádný důvod pro nevěru není správný, ale když už se to přeci jenom stane, je možná lepší být upřímný především sám k sobě a přiznat si, proč jsem to vlastně udělal. Ženy podvádějí zajisté stejně jako muži, ale vy se nyní podívejte na nejčastější důvody k nevěře, které muži v anketách přiznali.

reklama

Až příliš mnoho alkoholu

Stupidita a chlast, takhle označili muži nejčastější důvody svých „uklouznutí“. V drtivé většině případů se jednalo o jednorázové vzplanutí, které vyvrcholilo rychlovkou, která nestála ani za to. A alkohol hrál v takových případech často hlavní roli.


Mladická naivita

Řada mužů se vymlouvá na to, že byli mladí a nevěděli, že svým jednáním mohou někomu ublížit. To je sice chabá výmluva, ale může to být pravda. Obzvlášť v období dospívání lidé málokdy berou své vztahy vážně. Může tak dojít k nějakým těm záletům, ale věk a nevyspělost rozhodně není vhodnou omluvou pro nevěru.

reklama


Pomsta

Poměrně vysoké procento mužů přiznalo, že partnerku podvedlo v reakci na její nevěru. To sice většinou partnerské problémy nevyřeší, ale momentální úleva nebo zadostiučinění může v danou chvíli posloužit jako dostatečné odůvodnění.


Měli jsme pauzu

Pokud máte ve vztahu problémy, je na místě vyjasnit si, jak se věci mají, tedy jestli vztah ukončujete, dáváte si pauzu, případně jestli si během té pauzy budete hledat jiné protějšky a užívat sexuální dobrodružství či jestli se jedná o definitivní konec vztahu.

Pokud si totiž jedna strana myslí, že jste si pořád oddaní, může být nemile překvapena, když zjistí, že to protějšek nemá stejně.

Emocionální nevěra

Za nevěru se už dávno nepovažuje jenom pohlavní styk nebo jiný fyzický akt. Za nevěru můžeme označit si sextování, slovní narážky a letmé doteky. Emocionální nevěra je velmi nebezpečná a většinou stejně vede k fyzickému aktu. V mysli už se totiž dávno vidíte, jak podvádíte. Nejlepší je vždy mít na paměti partnerčiny city, pokud máte dojem, že je něco přes čáru a moc by se to partnerce nelíbilo, pravděpodobně se nemýlíte.

reklama

Nevěra u vás doma

Čeká nevěra i u vás doma? Nová studie ukazuje, jak to zjistit


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru