Menu

Co je nového?

Odolné a odvážné. Tipy na cestovní batohy, které oceníte nejen na cestách

Sdílení

Batoh není jen praktický vak na přenášení věcí, ale také módní doplněk. Vyberte si ten správný a budete za frajera nejen během letní dovolené!

reklama

Elegantní šedo-hnědý batoh Ryan Vuch

Batoh Ryan Vuch

Proč zůstávat doma, když je svět plný koutů, které stojí za to navštívit? Pokud máte v plánu objevovat místa, která slibují nezapomenutelné zážitky, určitě batoh Ryan oceníte. Má velkorysý vnitřní prostor s odděleným prostorem na notebook, kapsy na drobnosti a zipové zapínání, které lze zapnout také na patent. Vyroben je z extrémně pevného a odolného materiálu. K dostání je za 1099 Kč.


Odolný modrý batoh Elijah Vuch

Batoh Elijah Vuch

Pro ty, kteří si myslí, že ty nejlepší zážitky jsou spojeny s cestováním, výlety nebo procházkami v přírodě nebo po městě, je stvořený cestovatelský parťák v podobě modrého batohu Elijah. Má velkorysý vnitřní prostor s odděleným prostorem na notebook, kapsy na drobnosti a zipové zapínání, které lze zapnout také na patent. Vyroben je z extrémně pevného a odolného materiálu. A cena? Taktéž 1099 korun.

reklama

Výrazný fialový batoh Henry Vuch

Batoh Henry Vuch

Zážitky venku čekají. Vyjděte jim naproti v doprovodu stylového batohu ve fialové barvě, jehož největším koníčkem je cestování. Neudělá ostudu u nás ani ve světě. Má velkorysý vnitřní prostor s odděleným prostorem na notebook, kapsy na drobnosti a zipové zapínání, které lze zapnout také na patent. Vyroben je z extrémně pevného a odolného materiálu. A stojí také jen 1099 Kč!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru