Menu

Co je nového?

Se starou šrajtoflí pryč! Peněženka reprezentuje každého muže

Sdílení
Foto: Trendhim

Ačkoliv ji vytáhnete z kapsy vždy jen na chvíli, ta chvíle je důležitá. Vedle vás v ten moment totiž může stát účastnice povedeného rande nebo váš obchodní partner či investor. Vaše peněženka vám v tu chvíli nesmí udělat ostudu!

reklama

Peněženku u sebe nosí snad každý. Ale není šrajtofle jako šrajtofle. Pokud máte peněženku ještě od maminky na suchý zip či nosíte už roky stejnou a je to na ní vidět, měli byste se zamyslet. Pěkná a kvalitní peněženka není žádný luxus, ale spíše nutnost.

Jen si představte, jak po vydařené večeři s atraktivní dívkou, s kterou máte první rande, vytáhnete při placení svoji starou odrbanou prkenici, která pamatuje už tři prezidenty. Dívce ustrne úsměv na tváři, sklopí zrak a příjemná intimní atmosféra je tatam.

Přitom stačilo tak málo. Koupit si sakra novou peněženku! Řada mužů si tohle bohužel neuvědomuje a na vzhled své peněženky nijak nedbá. „O peněženku nejde, důležité je, co je uvnitř,” říká mylně řada českých mužů.

reklama

Peněženka - pouzdro na karty

Takže tohle jsme si už vyjasnili. A teď tedy, jakou peněženku vybrat? Každý má jiné požadavky, někdo u sebe nosí hodně hotovosti včetně mincí, jiní si dnes už vystačí jen s platebními kartami. Na to je potřeba myslet a peněženku volit právě podle toho, co v ní nosíte.


Pozor také dejte, pokud u sebe v peněžence nosíte doklady od auta, ty mají zatím bohužel stále poměrně nepraktické rozměry a do řady menších peněženek se nevejdou.

Přihrádek na karty ale není nikdy dost. A to nemusíte mít ani pět zlatých kreditek. Jen počítejte s námi – občanka, řidičák, karta pojištěnce, platební karta a k tomu nějaké ty věrnostní kartičky do obchodů všeho druhu. Nebojte, máme je všichni…

Vedle uspořádání uvnitř peněženky pak není zanedbatelný ani její vzhled a materiál. Nic nezkazíte koženou peněženkou. Ta ukazuje vyspělost a vkus nositele, navíc působí většinou velmi elegantně. Vedle černých kožených peněženek najdete celou řadu odstínů hnědé, ze kterých si vybere snad opravdu každý. Velký výběr mají například na e-shopu Trendhim, kde si můžete peněženky vyfiltrovat nejen podle velikosti, ale také podle barvy, materiálu, značky nebo ceny. Tak šťastnou ruku při nákupu!

reklama

Tip redakce Mzone

Peněženka Lucleon California

Peněženka Lucleon California

Tahle peněženka je dokonalým univerzálem pro všechny muže. Dobře vypadá, je kvalitně zpracovaná a pojme toho opravdu hodně. Navíc je v nabídce jak ve verzi s mincovníkem, tak i bez mincovníku, kdy pojme na oplátku dvakrát víc karet a kartiček. Takže bodíkům zdar!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru