Menu

Co je nového?

Proč mít daňového poradce?

1 července, 2022

Chcete mustanga? Tohohle si můžete koupit i vy!

Sdílení
Foto: Lego

Mustanga by chtěl mít v garáži asi každý muž. Málokomu se tento sen ale doopravdy splní. Teď si ale můžete mustanga pořídit i vy. Do prodeje totiž míří nová stavebnice této automobilové legendy z řady LEGO Creator Expert.

reklama

Stavebnice vznikla ve spolupráci společností Ford a Lego Group. Je inspirována Mustangem Fastback, modelem z roku 1967, a tvoří ji 1 470 dílků. Vůz má funkční řízení, tmavě modrou karoserii s bílými pruhy, kapotu s otvorem, vytištěné logo Mustang na masce, emblémy GT a pětipaprsková kola.

Složená stavebnice měří 10 centimetrů na výšku, 34 centimetrů na délku a 14 centimetrů na šířku.

Zákazníci si mohou podobu americké ikony upravit prostřednictvím volitelného příslušenství: kompresoru, zadního spoileru, mohutných koncovek výfuku, předního spoileru a nádrže na oxid dusičitý („nitro“).

reklama


Autentická replika má otevíratelné víko zavazadlového prostoru i kapotu, pod kterou se skrývá detailně provedený motor V8 o objemu 390 krychlových palců (6,4 litru) včetně baterie, hadic a vzduchového filtru.

Zadní nápravu lze přizvednout a udělit tím vozu charakteristický vzhled upravených amerických „muscle cars“.

Dveře se dají otevřít a střešní panel lze odejmout, aby vynikl interiér s klasickými sedadly, rádiem, funkčním řízením a středovou konzolou s řadicí pákou.Celkový dojem dotváří maska s vytištěným symbolem divokého koně, emblémy GT a několik variant registračních značek. Stavebnice je v prodeji od začátku března za cenu zhruba 3300 korun.


Na ostrově Isle of Man plyne čas pomalu, jezdit se tam ale dá rychle


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru