Menu

Co je nového?

Chlapa dělá taky pořádné tetování

Sdílení
Zdroj: pixabay.com

…a také ocelové svaly, rychlá auta a motorky, nabitá bankovní konta, velký nos, bla bla bla. Netřeba zde polemizovat, co dělá chlapa chlapem. Ať se vám to líbí nebo ne, ženské populaci připadají potetovaní chlapi prostě sexy.

Vítejte ve světě tattoo

Samozřejmě připouštíme, že výjimky se najdou. Nicméně pokud toužíte okouzlit nějakou „samičku“ z věkové kategorie žen, za kterou se většina heterosexuálních mužů středního věku ráda otočí, rozhodně si nějakou tu malůvku na své tělo pořiďte. Doufáme, že jste právě neusedli k jídelnímu stolu s kalamářem, upravenou verzatilkou třímající ve svých útrobách svazek jehel z manželčina šicího stroje a nepustili jste se do „díla“. Toto raději přenechejte odborníkům. Pokud je pro vás tetování nezajímavé téma či dokonce krajně odporné, raději rychle „odklikejte“ do jiného článku našeho magazínu. A že jich tady máme, je z čeho vybírat!

reklama

Vy ostatní vítejte ve světě tattoo.

Kde se vzalo tu se vzalo

Jak jde čas, tak se mění i význam tetování a hlavně jeho přívrženci. Tedy alespoň ti s čistým trestním rejstříkem… Dávno není pouze výsadou divochů, námořníků a delikventů. Posluchačka prvního ročníku Univerzity Karlovy pravděpodobně nezastraší svou drobnou květinkou čerstvě vytetovanou na kotníku v boji nepřítele a kostrbatý částečně nečitelný nápis „zde odříznout“ na krku šedesátiletého valdického recidivisty má stěží nějaký výraznější estetický význam.

reklama

Jak na to?

Jsou dvě základní pravidla, kterých by bylo dobré se držet.

1. Vybrat si dobrý motiv

Mějte na paměti, že se výtvorem budete pyšnit do konce svého života. Mělo by to být tedy něco, co:

reklama
  • nemá každý druhý, to by vás asi brzy omrzelo, buďte originál!
  • nepodléhá módním trendům, co pak s tím v dalších sezónách, že?
  • není pouze momentálně aktuální, dnes milujete Růženu, zítra to může být Filoména,
  • a také umístění je velmi důležité, některé tělesné partie časem zcela radikálně mění svou rozlohu a někdy i polohu, projde vám v zaměstnání u nadřízeného image zhýralce?

2. Vybrat si dobrý salón

Ne každý, kdo má na svých dveřích napsáno tattoo salon, je ten pravý. Otráveným týpkům s nedokonalou hygienou dejte sbohem, ještě než usednete na jejich křeslo. Také ceny se často výrazně liší a nejsou vždy přímo úměrné s kvalitou služeb. Sjíždějte internetové stránky, píděte se po referencích. Líbí se vám v hospodě na chlápkovi u vedlejšího stolu jeho kérka? Nestyďte se zeptat, odkud ji má a vyzvědět podrobnosti. Jemu tím polichotíte a sobě pomůžete.

Dobré rady od zkušenějších

Na již zhojené tetování používejte denně hydratační tělové mléko, barvy tím krásně rozzáříte. „Rukávy“ vyniknou lépe na oholených pažích. Pokud jste se rozhodli pro tetování, objednejte se co nejdříve – po čas hojení je zákaz koupání a léto máme za dveřmi…

Upozorňujeme, že stejně jako v našem magazínu nedávno zmiňovaná jízda na Harley-Davidson, je i tetování vysoce návykové. Většina „pokérovaných“, kteří do toho šli z přesvědčení, nikdy nezůstala u jedné malůvky. Buď do toho jděte hned od začátku „naplno“ a vyberte si velký motiv a nebo alespoň takový, k němuž se v budoucnu bude dobře napojovat a přidávat další. Zkušený kvalitní tatér vám v těchto směrech ochotně poradí. Ovšem to neznamená jít do studia nepřipraven. Alespoň nějakou představu mít musíte, jedná se přece o vaše tělo. A když už jsme u toho zkrášlování, nechtělo by to začít pravidelně cvičit…?

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru