Menu

Co je nového?

Chybí vám kino? Zajděte do Moje kino live!

Sdílení
Foto: Shutterstock

Netflix je fajn, ale atmosféru kinosálu nenahradí. Jestli vám taky chybí ten pocit, když se těšíte na představení a pak probíráte filmový zážitek s kamarády, kupte si lístek a jděte do kina. Tedy samozřejmě virtuálně na Moje kino live.

reklama

S e-vstupenkou na stream

Projekt Moje kino LIVE vznikl na jaře v době první vlny uzavření kamenných kin. Iniciovala ho spřátelená kina Aero, Bio OKO, Světozor a nové butikové kino Přítomnost z Prahy, Bio Central z Hradce Králové a Univerzitní kino Scala z Brna.

Projekce probíhají formou živého streamu. Stačí si vybrat film v programu na GoOut a koupit si e-vstupenku stejně, jako byste si kupovali lístek do kina. Jen s tím rozdílem, že si vyberte, kolik chcete za daný film utratit, tedy jakou částkou chcete svoje kino podpořit.

Pokud si vstupenku koupíte s předstihem, odkaz na stream vám dorazí 30 minut před začátkem vysílání.

reklama

Pokec jako v kině

Organizátoři se snaží navodit atmosféru kinosálu se vším, co k němu patří. Čekají vás živé úvody tvůrců i kinařů, reakce diváků i další přidružené formáty jako zvuky z kinokavárny a skvělá hudba. Před projekcí si můžete povídat s ostatními diváky i kinaři prostřednictvím chatu a po skončení můžete ještě probrat dojmy a filmové zážitky. Když si navíc obléknete místo tepláků nějaký více společenský úbor, budete se na chvíli cítit jako člověk.


To nejlepší z nejlepšího

Filmy, které prošly testem velkého plátna tří pražských kin Aero, Světozor a Bio Oko, brněnského Univerzitního kina Scala a Bio Central v Hradci Králové, můžete legálně sledovat také na online platformě Aerovod. Do videotéky se zařazují pouze kvalitní filmy opatřené profesionálním překladem, a to v co nejvyšší dostupné obrazové i zvukové kvalitě. Můžete si je buď kupovat k jednorázovému přehrání nebo si je stáhnout a mít k nim přístup kdykoliv. Využít můžete i měsíční předplatné na většinu filmů z nabídky.


Aktuální program a vstupenky najdete na webech jednotlivých kin:


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru