Menu

Co je nového?

Chystáte se požádat přítelkyni o ruku? Inspirujte se žádostí roku na Karlově mostě

Sdílení
Text: Kirsten, Foto: Youtube

Že nejsou muži příliš romantičtí, se tak úplně říct nedá. Ruku na srdce; ač si to nechcete přiznat, tak máte-li po boku ženu, kterou skutečně milujete, zcela určitě si i vy přejete, aby vaše žádost o ruku skončila slzami štěstí a pokud možno tím nejhlasitěji vyjádřeným „ano“.

reklama

Někteří muži ani sami nevědí, co je vlastně romantické a co ne, konají-li však s těmi nejlepšími úmysly a připravují-li něco skutečně mimořádného, ve výsledku podléhají citům úplně stejně tak jako ženy. O tom se lze přesvědčit ve videu, které obletělo doslova celý Facebook a během čtyř měsíců jej zhlédlo více než 600 tisíc lidí.


Něžná blondýnka Radka se byla se svým přítelem a jejich společnými přáteli během slunného odpoledne projít na Malé Straně po památkách. V ulici, která vede přímo na Karlův most, se rozhodli zajít si pro malé občerstvení do McDonalds, načež se její přítel i kamarádka omluvili a odskočili si na toaletu.

reklama

Mezitím jí její kamarád podal růžový balónek a vybídl ji, aby vyšla ven se poohlédnout po dalším.

Nic netušící Radka se tedy vydala směrem na Karlův most a s mírným podezřením následovala pokyny, dokud cestou nenarazila na všechny své nejbližší, kteří jí postupně přidávali další a další balónky, dokud nedošla k mostecké věži, kde ji čekal vrchol překvapení…

Jak celá neobvyklá žádost o ruku vypadala, se můžete podívat na videu níže:


Jak požádat přítelkyni o ruku? Ultimátní návod, jak to nezvorat


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru