Menu

Co je nového?

Jak požádat přítelkyni o ruku? Ultimátní návod, jak to nezvorat

Sdílení
Foto: Depositphotos

Svatý Valentýn je skoro za dveřmi, a i když u nás nejde o tolik populární svátek, ti, co ho slaví, by mohli využít příležitost například k žádosti o ruku. Pokud jste už našli tu pravou a chystáte se k podobnému kroku, měli byste znát odpovědi především na následující otázky…

reklama

Jak?

Pokud už jste koupili prsten a přemýšlíte, jestli ho partnerce zapéct například do dortu či ho připnout na obojek domácímu mazlíčkovi, ale nejste si jisti, co bude nejlepší, nepanikařte.

Zapomeňte na ohraná klišé a rady vašeho okolí. Je to váš vztah a vaše partnerka.

Pokud ji dobře znáte, což byste měli, když ji žádáte o ruku, určitě víte, co je její styl. Jestli to navíc nečeká a zvládnete ji překvapit, bude na to vzpomínat do konce života, ať uděláte cokoliv.

reklama


Chce to vůbec?

Není také od věci se dopředu ujistit, že vám na žádost o ruku kývne. Nemusíte z partnerky tahat rozumy, aby jí došlo, kam tím míříte, ale je dobré si být jistý v kramflecích. Ani jeden z vás určitě nestojí o trapný moment odmítnutí.


Kde?

Pokud si lámete hlavu s lokalitou a na exotickou dovolenou nemáte finance nebo zkrátka chcete být originálnější, vyberte místo, které má pro vás oba zvláštní význam. Nevadí, že je to třeba jen park za vaším domem, kde jste se poprvé potkali, potenciální snoubenku to dojme víc než palmy a západ slunce na pláži.


Prsten?

Pokud prsten pořizujete s předstihem, nezapomeňte ho dobře schovat, než přijde jeho čas. Také se hodí ho předávat v nějaké hezké krabičce. Například vhodit šperk jen tak do sklenice se šampaňským se nemusí nutně vyplatit.

reklama


Dokumentovat?

V posledních letech se rozmohl trend dokumentovat úplně všechno, co děláme. Pokud jste se v něm shlédli i vy, je jen na vás, jestli budete žádost o ruku streamovat na sociálních sítích nebo zachytíte na video pro budoucí generace. Dbejte ale na to, abyste kvůli tomu nepřišli o kouzlo okamžiku…


Chystáte se požádat přítelkyni o ruku? Inspirujte se žádostí roku na Karlově mostě


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru