Menu

Co je nového?

Dárek pro ženu ve španělském rytmu aneb produkt olivové farmy

Sdílení

Být originální, to je více než nutné, pokud vybíráte něco pro svou partnerku, dceru nebo třeba tchyni. Ježíšek je jen jednou ročně, takže je třeba připravit něco, čím se opravdu blýsknete a dáte najevo, že vám na druhých lidech opravdu záleží. Pokud jde o olivy, mohou se stát vaším tajným trumfem. Kdo by neznal olivový olej? Je však třeba vědět, že může být v regálech obchodů v desítkách různých podob. Když ale vsadíte na olivovou farmu s tradicí po dlouhé generace, pak rozhodně nemůžete udělat chybu!

reklama

Vsaďte na originalitu z dálav Hispánie

Vybírat nemusí být tak těžké, zvláště pokud máte dostatek nápadů, kam sáhnout. Vánoční dárky, které se dají sníst, ochutnat a přidat do jídla, jsou přeci výborné téma k hovoru. Nemusíte při výběru nikam spěchat a omezovat se otevírací dobou obchodů. Jednoduše, nakupte online a nechejte si doporučit výtečné chuti a vůně spojené se světem olivových hájů. Tentokrát se vydáme do Hispánie, která už třeba dobyvatelům z řad germánských Svébů přišla naprosto báječná.

Úrodná a zelená, toť bohatství, které se prostě musí využít! Není to jen sušená šunka, Paella nebo červené víno, trojlístek, jenž zdobí španělskou gastronomii. Je tu ještě jedna zcela klasická středomořská pochoutka!

Nobleza del Sur se vám ochotně představí, má něco zajímavého i pro mlsné dětské jazýčky a zdobí jej pověst vysoké kvality, kterou už jen podtrhne elegantní balení. Jako stvořené pod vánoční jedličku, co říkáte? Téměř čtyři století historie, to už je skutečná perla Andalusie, jižního kraje Pyrenejského poloostrova.

reklama

Samozřejmě ale můžete zvolit i jiný dárek pro ženu a nemusí být jen ze španělských dálav. Nabízí se i Řecko nebo Itálie, záleží vždy na vkusu obdarované. Když jednou vyzkoušíte extra panenský olivový olej od olivum.cz, poznáte okamžitě rozdíl od supermarketové produkce. A uvidíte, že se olivové bohatství dá opravdu příjemně vychutnávat. Teď už jen vybrat konkrétní produkt, protože jeden se hodí na zeleninové saláty a jiný zase ke zvěřině.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru