Menu

Co je nového?

Očima ženy: 5 tipů, jak si u ní šplhnete

Sdílení
Text: Jana Lutišanová, Foto: Shutterstock

Chcete sbalit novou atraktivní kolegyni? Nebo vám přítelkyně nemůže zapomenout ten minulý pátek, kdy jste si s klukama „skočil na jedno“, vrátil jste se v sobotu večer a ještě ke všemu ne zcela střízlivý? Potřebujete si ji udobřit? Nebo prostě jen chcete své dívce udělat radost? Pak čtěte dál, čím u ní stoprocentně zabodujete!

reklama

Překvapení

Květiny a bonboniéra jsou v pořádku. Zvláště v den výročí nebo pokud máme narozeniny. Ale jestli nás chcete opravdu potěšit, přijďte s něčím neotřelým, co nás překvapí. Nemusí přitom vůbec jít o drahé věci, které zruinují vaši peněženku. Spíše jde o to ukázat, že nás vnímáte a že víte, co se nám líbí.

Pozor – nesnažte se být originální za každou cenu! Živé dary jako jsou štěňátka, želvičky a podobně by mohly být vaší partnerce spíše na obtíž. Poukazy na tandemový seskok či vyhlídkový let balonem zase nebudou nejlepším dárkem pro ženu, která se při mytí oken bojí vylézt na štafle.

Ideální řešení je sehnat v antikvariátu knížku našeho oblíbeného autora. Koupit lístky na film, o kterém jsme se nedávno bavili. A pro ty nejšikovnější – ručně vyrobené dárky jsou prostě k nezaplacení.

reklama

Dárkem nikdy nic nezkazíte

Žárlete. Opravdu

Nemyslíme tím hysterické scénky pokaždé, když se na nás usměje číšník či prodavač. Nechceme ani šílence, který nám vyhází ze skříně všechny sukně končící nad koleny a všechno, co má ramínka se slovy, že nás nebude nikdo očumovat. Ale když je vám úplně jedno, že sedíme vedle vás a flirtujeme při tom s vaším nejlepším kamarádem, vypadá to, že jsme vám tak nějak lhostejné.

Kdo nežárlí, nemiluje, říkaly naše babičky a něco na tom asi bude. Když dáte okolí najevo, že jsme vaše a že se o nás nehodláte s nikým dělit, potěší nás to.

Nepřehánějte to však, převrácený stůl v restauraci, rozbitý půllitr a doprovod až na toaletu už opravdu není nutný.


Diář

Je náročné si pamatovat všechny vlastní povinnosti a natož pak ještě ty naše, to je jasné. Ale pokud právě sedíme v čekárně u zubaře a přijde od vás povzbuzující SMSka, máte u nás spoustu plusových bodíků. Když víte, že nás v práci čeká náročná prezentace nebo důležitá zkouška a zeptáte se, jak jsme dopadly, uvidíte, že se vám za vaši péči odměníme jak nejlépe dokážeme.


Ženu občas potěší i maličkost, třeba SMSka

Na horské dráze

Buďte nanejvýš chápavý a tolerantní, když máme své dny. Nikdy nebudete schopen porozumět, jak nám doopravdy je. Nemůžete pochopit, proč nás rozbrečí reklama na prací prášek a proč na vás vzápětí křičíme, že si určitě myslíte, že jsme nějak přibraly i když nám tvrdíte, že si to nemyslíte.

Mohou za to hormony a ať se snažíme sebevíc, ovládání nám v tyto dny zkrátka činí potíže. Naše psychika v tuto inkriminovanou dobu připomíná tak trochu horskou dráhu, která vede od hluboké deprese, přes sebelítost a záchvaty vzteku až k nadměrné chuti na sex.

Oceníme proto, když se nenecháte vtáhnout do hádky, když mlčením taktně přejdete nějakou naši kousavou poznámku a když nám řeknete, že jsme krásné, protože si tak zrovna vůbec nepřipadáme.


Ženy mají někdy své dny...

Tatínkova holčička

Ať je žena sebevíc úspěšná a soběstačná, v každé přeci jen stále dřímá malá holčička, která občas potřebuje pohladit po vlasech. Kterou sevřete do náruče, když se bojí bouřky a šeptáte jí přitom do ucha, že nemusí mít strach, protože vy jste u ní. Ano a máme rády zdrobnělé verze našeho jména a i když se vám to zdá možná příšerné, tak také něžné přezdívky, nejlépe takové, které patří opravdu jen nám. Tak na to, pánové, zkuste myslet!


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru