Menu

Co je nového?

Veselé a zážitkové! Objevte top 5 dárků, které rozpumpují krev v žilách

Sdílení

Potěší rozhodně víc než trenky nebo parfém. Vyberte si sám z top mužských zážitků, co vám udělá radost. A nebo nasměrujte svou drahou polovičku, ať vám dá konečně něco dle vašeho gusta.

reklama

1. Větší než malé množství adrenalinu – seskok ze 4 000 metrů

„Je čas.“ Tak zní stručný povel tandemového parťáka. Uděláte krok do prázdna. A pak zažijete, co málokdo – volný pád. Skok padákem je zkušenost, která se do vás vryje napořád. Kromě ní si domů odnesete i video. Nezapomenutelné pocity si tak můžete kdykoliv připomenout nebo se s nimi pochlubit blízkým.2. Co se proletět největším balónem v Česku?

Ještě než se odrazíte od země, bude se tenhle balonový gigant tyčit do výšky úctyhodných 37 metrů. Pro srovnání. Je to stejně jako 12patrová bytovka nebo ⅔ Petřínské rozhledny. Největší létající balón v ČR a vůbec celé střední Evropě potěší každého, kdo rád sní ve velkém a s hlavou oblacích.

reklama

Z obřího koše si vychutnáte dobrodružství spolu s 23 dalšími pasažéry. To je 3x víc než běžně.

Ve výšce necháte všechny starosti i běžný život pod sebou a užijete si nekonečné výhledy. Kromě letu v oblacích a přistání na louce vás čeká také kapka sektu. Zároveň se dozvíte něco z historie balonového létání. 

Let balonem

3. Bungee Jumping – šťastný nový skok

3, 2, 1. Jump! Skok z výšky a následný stav beztíže – to je adrenalinová smršť. Tu si užijete opravdu naplno. A náš tajný tip!

Máte dobrodružnou polovičku? Zkuste bungee jumping ve dvou. Tahle společná zkušenost vás rozhodně stmelí.

Ať si vyberete seskok bungee jumping z věže, mostu nebo jeřábu, jedno je jisté. Vítr na těle, bušení v hrudník a ten pocit štěstí po seskoku si zapamatujete už napořád.


Bungee jumping

4. Splněný sen milovníka zlatého moku – pivní hotel 

Dárek pro pivaře i muže, kteří si chtějí dát oraz. S chmelovým nápojem v ruce v pivním hotelu Zlatá kráva to rozhodně jde. Ochutnáte tady všechna skvělá piva z místního pivovaru. Navíc – žádné chození pro pivo sem a tam. Pípa je přímo na pokoji. Kromě popíjení si dopřejete i pivní wellness. Samozřejmě s pípou po ruce.


Pivní hotel

Hlady taky nikdo trpět nebude. Kuchyně Zlaté krávy je vynikající a pasuje k chmelovým pokladům. Tenhle zážitek je stejně originální jako pivní hotel sám. Seženete ho exkluzivně jen na Zážitcích.cz. A kdybyste se porozhlíželi po dalším pivním hotelu – na jeden narazíte ve Skotsku. Víc jich není.


5. Větrný tunel – 3× tolik adrenalinu jako při skoku z letadla 

Tohle zažijete přesně za 3 minuty. Čeká vás volný pád a síla větru o rychlosti až 270 km/h. To vše v tunelu, který je šířkou 4,3 m a výškou 12 m jediným podobným zařízením v ČR. Ne nadarmo se mu říká Hurricane Factory Praha.


Větrný tunel

Při letu můžete mít i speciální 3D brýle, takže se ocitnete ve virtuální realitě dle vlastního výběru. Čeká vás volný pád vesmírem, skok padákem nad Prahou, vyhlídkový let nad Manhattanem nebo španělským pobřežím. A pozor. Ke 3 minutám v tunelu teď dostanete ještě jednu zdarma.

reklama

Zaujalo? Nejlepší zážitky objevíte na Zážitky.cz.


reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru