Menu

Co je nového?

Den otců: Čím tátu překvapit, když vám řekne, že nic nechce

Sdílení

Zatímco Den matek slavíme pravidelně a při jeho příležitosti nezapomeneme maminku obdarovat alespoň malou pozorností, Den otců se takovéto popularitě netěší. I tátovi bychom ale měli ukázat, že na něj myslíme – ideální příležitostí je právě den všech otců, který letos připadá na 19. června. Co tátovi pořídit, když vás odbyde s tím, že nich nechce?

reklama

Je váš táta elegán?

Pokud víte, že si váš táta dává záležet na tom, co nosí, pořiďte mu nový stylový kousek do šatníku. Kupovat oblečení pro ostatní je vždy náročnější. Dejte si proto pozor na to, abyste vybrali tu správnou velikost – podívejte se, jakou váš táta obvykle nosí nebo nejdříve nechte dárek vyzkoušet někomu s podobnou stavbou těla. Obecně je potřeba se opravdu vcítit do tatínkova stylu a trefit se i do správného střihu a barvy.

Pyžamo Gant
Pyžamo GANT, obchod GANT Man, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 4999 Kč, outletová cena 3499 Kč

Sázka na jistotu? Doplňky

Jestli si na experimentování s oblečením zatím netroufnete, sázkou na jistotu jsou doplňky jako motýlek, kravata, hodinky či sluneční brýle. Když se budete držet jednoduchosti a neutrálních barev, krok vedle rozhodně neuděláte. Pokud ale zahlédnete třeba brýle, které se skvěle hodí k oblíbenému saku vašeho táty, nebojte se ani netradičních barev či vzorů.

reklama

V případě že si nejste jistí, zda doplněk tatínek vůbec využije, kupte mu pásek, který je nezbytností vhodnou ke každodennímu nošení.

Kšiltovka United Colors of Benetton
Kšiltovka United Colors of Benetton, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 549 Kč, outletová cena 379 Kč

Něco pro sportovce

Popsali byste vašeho tatínka jako muže, který je zastáncem aktivního života a miluje pohyb? Pak už dárek dlouho vybírat nemusíte. Tátu jistě potěšíte kvalitním párem bot nebo novým sportovním vybavením. Při výběru obuvi je kromě velikosti třeba zvážit i sport, kterému se váš tatínek věnuje, jak často jej dělá a s jakou intenzitou. Nechte si proto poradit od odborníků ve specializovaných obchodech.

Běžecké boty Nike
Běžecké boty Nike Store, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 3199 Kč, outletová cena 2200 Kč

Dárek pro každého gurmána

Potrpí si váš tatínek na ranní kávu, je znalcem vín nebo občas rád zajde do hospody na jedno? Skvělým dárkem pro nadšence do kávy bude třeba kávovar nebo jiný přístroj na její přípravu, podle toho, jak ji má váš táta rád. Potěší ale i drobnost jako nový hrníček, láhev vína, krabička oblíbeného čaje či cokoli jiného, na čem si tatínek pochutná.


Somelierský set Home & Cook, Fashion Arena Prague Outlet, původní cena 1799 Kč, outletová cena 1199 Kč

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru