Menu

Co je nového?

Dobrá zpráva: Češky preferují bikiny!

Sdílení

Češky preferují bikiny. Pouze tento typ plavek nosí 34 % z nich, dalších 23 % jim dává přednost, ale občas obléknou jednodílné. Muži pak preferují krátké šortky. Chození bez horního dílu plavek se více než polovině žen nelíbí, zjistil nedávný průzkum.

reklama

Internetový obchod Trenýrkárna.cz ve svém průzkumu zjišťoval, jaké Češi a Češky preferují plavky. A jak se staví k chození nahoře bez na veřejných plážích či u bazénů. Průzkumu se zúčastnilo 1200 respondentů. A výsledky? Ty jsou docela zajímavé…


Češky preferují bikiny

„Češky se nejlépe cítí v bikinách. Pouze tento typ plavek nosí 34 % z dotázaných, 23 % jim pak dají přednost většinou, ale občas bikiny prostřídají s jednodílnými plavkami. 20 % českých žen častěji nosí jednodílné plavky, ale občas obléknou bikiny, 14 % nosí pouze jednodílné. 5 % českých dam preferuje monokiny či tankiny. 2 % žen se pak nejraději koupou nahé, stejně tak dvěma procentům stačí spodní prádlo a plavky nepotřebují,“ komentuje výsledky průzkumu Ruslan Skopal, CEO společnosti Trenýrkárna.cz.

reklama

Žena v plavkách – bikiny

30 % žen se chození nahoře bez líbí, ale stydí se

Na otázku „Jaký máte názor na použití pouze spodního dílu plavek na veřejnosti a být nahoře bez?“ odpovědělo 54 % českých žen, že se jim to nelíbí.

1 % z dotázaných se to nelíbí, ale chodí tak, protože manžel či přítel vyžaduje opálená prsa.

30 % žen se nahoře bez líbí, ale stydí se. Čtyřem procentům to přítel či manžel zakazuje. 6 % žen se to líbí a chodí tak vždy, 5 % se to líbí, ale chodí tak jenom občas.


Dívka v plavkách

Muži preferují šortky

„Čeští muži preferují v oblasti plavek jednoznačně krátké šortky (38 %), druhé nejpopulárnější jsou plavkové boxerky (24 %). 18 % pánů preferuje dlouhé šortky, 15 % slipové plavky. Třem procentům stačí trenky, dvě procenta mužů se koupou nejraděj naostro bez plavek nebo spodního prádla,“ říká Ruslan Skopal. A jak to máte vy? Podělte se o vaše preference v komentářích!

reklama

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru