Menu

Co je nového?

Nejen pohodlí, ale i rychlejší spermie: 5 důvodů, proč byste měli nosit trenky

Sdílení
Foto: Styx

Na výběru spodního prádla záleží, často se ale zaměřujeme hlavně na jeho vzhled a méně na samotný střih. Je to právě střih, který ovlivňuje nejen to, jak se ve spodním prádle cítíme a vypadáme, ale může mít vliv i na naše zdraví. Názorným příkladem jsou pánské trenky a slipy, o jejichž působení na plodnost není pochyb. Jsou ale i jiné důvody, proč by trenýrky měly mít své právoplatné místo v pánském šatníku.

reklama

Podporují plodnost

Je všeobecně známo, že varlata potřebují přibližně o 4 °C nižší teplotu, než jakou má tělo. Jedině tak totiž může za optimálních podmínek probíhat spermatogeneze neboli tvorba spermií. A právě z toho důvodu je důležité upřednostnit trenýrky před těsnými slipy, které mohou způsobit nevhodné přehřívání.

Dokonce i mnozí lékaři mužům, kteří řeší zvýšení plodnosti, doporučují nosit trenky a upozorňují na možnou souvislost slipů s poklesem kvality spermatu.

„Pánské trenky, a obzvlášť trenýrky ze 100% bavlny, jsou pro každodenní nošení ideální, protože jsou volné, vzdušné a prodyšné. Jsou tak příjemné na nošení a prospívají i zdraví. Bavlněné a saténové trenky navíc neškrábou ani nezpůsobují svědění, což je pro výsledný komfort při nošení též důležitým aspektem,“ říká zástupce značky Styx Adam Rožánek.

reklama

Pánské trenky Styx

Jsou pohodlné

Pokud zvolíte správnou velikost trenek a materiál, dočkáte se extrémního pohodlí po celý den. Pánské trenky jsou navíc v pase obvykle vybaveny dostatečně silnou a pružnou gumou v tunýlku, takže se přirozeně přizpůsobí tělu, neškrtí, a zároveň zabraní nechtěnému posunu při pohybu. Jisté je také to, že se díky kvalitním a pohodlným trenkám budete cítit lépe. Když totiž spodní prádlo škrtí nebo škrábe je pochopitelné, že klesá i dobrá nálada.


Volnost pohybu

Pánské trenky mají volný střih a mnohdy i krátký rozparek na nohavičkách. To znamená, že v trenkách se lépe hýbe. Ať už v nich budete odpočívat na gauči, půjdete se proběhnout do parku nebo se v nich rozhodnete trhnout osobní rekord na bench pressu, trenky vás nikdy v ničem nebudou omezovat.

Hodí se tak při každé příležitosti i na jakýkoliv sport, nevhodné jsou pouze pod upnuté elasťáky.

Střih nevychází z módy

Střih pánských trenýrek nikdy nevyjde z módy, pro svou pohodlnost jsou oblíbené již po několik generací. Pouze se vyvíjí jejich střih, který je v současné době více vypasovaný a propracovaný, takže nikde zbytečně neplandají a pánové se v nich nejen cítí pohodlně, ale navíc jsou i sexy. Ani výběr dezénu dnes už není jen o pruzích všech velikostí. Současné trenýrky se vyrábí v celé paletě barev a v mnoha vzorech. Výjimečné už nejsou ani trenýrky s vtipným motivem.


Trenky

Stejně tak se změnily materiály a místo nepříjemného plátna je na výběr ze 100% bavlny, saténu a dalších tělu příjemných látek. Trenky jsou zkrátka nestárnoucí a vždycky si najdou cestu do pánské skříně.


Trenky sluší všem

Další výhodou klasických trenýrek je, že sluší každé postavě. „Nohavička volně kopíruje linii stehna, švy zaručují pohodlný sed a lehce přiléhavá látka v zadní části poskytuje pěkný pohled na pánský zadek. Zvolit je proto může naprosto každý. Trenýrky jsou dostupné dokonce i v nadměrných velikostech,“ uzavírá výčet pro-trenkových důvodů Adam Rožánek.


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru