Menu

Co je nového?

Nelíbí se vám partnerky spodní prádlo? 5 tipů, jak to změnit

Sdílení
Foto: Pexels, Styx

Spodní prádlo, a celkově oblečení, jsou důležitým faktorem ve vztazích. Právě spodní prádlo často hraje důležitou roli a může mít vliv i na harmonii samotného vztahu. Nevkus při výběru spodního prádla totiž někdy vede až k partnerským rozporům a v krajním případě dokonce k rozchodu.

reklama

Začněte postupně

Pokud chcete, aby vaše polovička změnila šatník, určitě na to nejděte agresivně, protože tím zničíte veškeré šance na změny. Jestli tedy vaše partnerka nosí prádlo, které se vám nelíbí, anebo jí dokonce nesluší, tak na to musíte jít chytře. Například, pokud vaše partnerka nosí kalhotky, které jsou pro vás absolutní hrůzou, nenápadně jí začněte ukazovat jiné střihy, nebojte se mile naznačit, že by se vám na ní líbily i jiné kousky.

V praxi to znamená, že jí koupíte její oblíbené kalhotky, přesto hezčí, stylovější a k tomu přihodíte například jiné, které se líbí vám. Prostě něco nového, módního, vzrušujícího. Vaše partnerka časem zjistí, že to má své výhody… 

Netlačte na pilu

Někdy se stane, že si partnerka stojí za svým a vy se tak musíte smířit s děsivým střihem spodního prádla, který vám nic neříká. Pokud má ráda bombarďáky, smůla. Musíte to respektovat, protože otázka vkusu zničila mnoho vztahů. Naštěstí pro vás i zde platí vhodné triky. Existují totiž různé značky. Takže pokud se vám nelíbí jedna značka, vyberte jinou. Zatímco v první variantě může vaše partnerka vypadat hrozně, v té druhé bude sexy bohyně. A pokud si oblíbí novou značku, v dalším kroku můžete zkusit postupně přejít na jiný střih.

reklama

Správné spodní prádlo je ve vztahu důležité

Nakupování jako hra

Nemůžete vaší partnerku dokopat, aby si koupila nové spodní prádlo? Zkuste to jinak. Vždy lze najít strategický způsob, který funguje. Zkuste akce, slevy a hlavně do nakupování vneste zábavu. Vyjděte si s partnerkou do obchodu a poddejte se vychytralé hře. Vy nakoupíte prádlo partnerce a ona nakoupí prádlo vám. Tím pádem dosáhnete vytoužené změny, a ještě se o ní dozvíte něco nového (minimálně v jakém spodním prádle si vás představuje).


Plánujte dopředu

Může se stát, že s vaší partnerkou půjdete nakoupit spodní prádlo, což nemusí být vysněné trávení dne, proto se ujistěte, že koupíte i něco jiného, než jen spodní prádlo. Jděte na to fikaně. Popřemýšlejte o tom, co má vaše partnerka ráda a nalákejte ji na oblíbené produkty. V rámci zábavného dne plného nákupů oblíbených věcí také zajdete do obchodu se spodním prádlem a uvidíte perfektní kousek, který jí zkrátka musíte koupit, protože v něm bude neskutečně sexy.


E-shop jako záchrana

Je všeobecně známo, že ne každý miluje hodinové výpravy za nákupem, proto můžete zvolit e-shopy. Například Trenýrkárna má nejen kamenný obchod, ale také vymakaný e-shop. A nenajdete tam rozhodně jen pánské trenýrky. Nakupovat z pohodlí svého domova může být také vzrušující, tak proč to nezkusit?

reklama

Špatná zpráva: Češky tloustnou! Kupují stále větší spodní prádlo, ukazují statistiky


Komentáře (2)

  • Dana

    27. 2. 2023 - 19:10

    Pamatuji si jak si mě jednou hodil můj muž na komodu a prohlížel si mě celou. Byla jsem úplně odvařená z toho že se mu stále po tolika letech ještě líbím. Říkal že neví co by beze mě dělal. Je to takové moje zlatíčko, jen co je pravda.

    Odpovědět

Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru