Menu

Co je nového?

Emoce a adrenalin aneb jaké to je žít s hysterkou

Sdílení
Foto: Depositphotos

Při slově hysterka vám naskočí husí kůže a berete nohy na ramena? Slyšeli jste řadu příběhů o hysterických ženách, jenž udělají muži ze života takové peklo, že by i čertům v něm byl hic? A pod ženou zn. Hysterka si představujete stvoření, které je schopné strávit půlhodinu v hysterickém oblouku a jehož jekot přehluší i sirénu policejního auta, které přijelo na zavolání sousedů? Těch sousedů, kteří si mysleli, že se za dveřmi jejich příbytku právě odehrává vražda? Prostě a jednoduše z hysterky máte kopřivku a dušujete se, že něco takového byste doma nikdy v životě nestrpěli? A proč to někteří muži nejen trpí, ale stávají se na takovém vztahu i závislí? Máme odpovědi!

reklama


Život s ženou se sklonem k hysterii rozhodně není procházka růžovým sadem. Má ječák jak Viktorka na splavu a nevypočitatelné chování. Většinou je chorobně žárlivá a o dramatické chvíle s ní není nouze.

Nálady mění jako mávnutím kouzelného proutku, co cítí partner ji nezajímá a soužití s ní je nesnadné.

Hysterická žena je nevyrovnaný jedinec a emoce s ní mávají ode zdi ke zdi, všechno prožívá daleko intenzivněji než normální žena, ale… Právě, že všechno. Takový vztah má řadu mínusů a pokud se jedná o hysterii jako diagnózu, pak máte skutečně velký problém. Ale ve vztahu s ženou se sklonem k hysterii je na druhou stranu náboj. Dokáže vám dát něco, čeho se od vlažné intelektuálky pravděpodobně nedočkáte – intenzivní pocity a smyslnou a živočišnou vášeň.

reklama

Nikdy se s ní nenudíte, pořád se něco děje. Umí být neuvěřitelně milá a přítulná a dokáže vás svádět jako profesionálka. Není v tom žádný kalkul, má to v sobě. Intimní chvíle s vámi prožívá s takovou vášní, že pokud jste kdy pochybovali o svých mileneckých schopnostech, jsou tyto pochybnosti pryč.

Otázkou ovšem zůstává, jestli ji „ustojíte“. Zda vám to, co vztah s takvou ženou přináší jako plus, stojí za ty chvíle, kdy vám učiní ze života peklo. Pokud jste silná osobnost a upřednostňujete adrenalin před pohodou a klidem, pak možná právě takový vztah může být v danou chvíli pro vás tím pravým. Uvědomte si ale, že postupem času si možná i vy budete víc než neustálý adrenalin na všech polích života přát trochu klidu a pohody a nespoutaná každodenní vášeň se změní na příjemné dvakrát v týdnu. Jenže hysterka zůstane hysterkou. Ustojíte ji i potom?


Jak poznat, že jste v nezdravém vztahu? Tohle vám napoví, že je na čase z něj vycouvat


Napište váš názor

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Využíváme Akismet k redukci spamu. Zjistěte více.

Přidat na Seznam.cz
Nahoru